Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Lányok! Ti hogyan tudtátok...

Lányok! Ti hogyan tudtátok elfogadni, hogy a fogyás miatt megereszkedett a cicitek?

Figyelt kérdés
Eddig 13 kg ment le, boldog vagyok miatta, viszont a cicimet megviselte. A problémám az, hogy még szeretnék fogyni, de már így is sokszor nagyon elszomorít, h már nem olyan a cicim, mint volt. Nektek hogyan sikerült elfogadnotok ezt?

2013. jan. 28. 16:30
 1/9 A kérdező kommentje:
Egyébként most kezdtem mellizomgyakorlatokat végezni, naponta többször. Tudom, hogy a mellen magán ez nem változtat, viszont bízok benne, hogy egy kicsit talán jobban megfeszíti, ha rendszeresen csinálom.
2013. jan. 28. 16:32
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is nagyon megereszkedett sajnos:( Nagyon sajnálom, de úgy vagyok vele, hogy úgyis csak melltartó nélkül látszik, azt meg úgyis csak a féérjem látja és ő elfogad így is. Még mindig jobb, mint a plusz 15 kilóm, amit mindenki látott(és meg is említett...)

A mi hibánk, nem lett volna szabad elhízni:( Hátha lesz majd pénzem egyszer megcsináltatni(nem szilikonnal, csak felvarratni kicsit)

2013. jan. 28. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Igen egyébként, nekem ez eszembe sem jutott, aztán egyszer amikor kicsit kiborultam, akkor mondta barátom, h ne aggódjak, mert ő szereti a cicijeim, más pedig úgysem látja melltartó nélkül. :) szóval már kicsit jobb..
2013. febr. 13. 18:30
 4/9 anonim válasza:

Eddig 25 kilót fogytam! + 1 év szoptatás, eléggé megviselte a mellem:-(

1 év mulva szeretném felvarratni mert addigra összetudjuk gyűjteni. De csak is állami korházban, mert ott sokkal olcsóbb....

2013. febr. 27. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A mellizmot nem lehet "feltornázni".
2013. febr. 27. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
73%

70ről fogytam 48ra. kisebb lett de nem 'lóg'

ez alkatfüggő

2013. febr. 27. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Eddig 9 kilót fogytam, C/D kosaras melleim vannak, amik nyilván nem úgy állnak, ahogy egy apró, kemény kis cici, tehét a "kiinduló helyzetben" sem voltak tökéletesek. Most kisebb lett valamivel (a kosár nem változott, de azért érzem, hogy picit összement). Hááát... ez van.

Én is szeretném egyszer megcsináltatni. Komolyan mondom, ez az egyetlen dolog, ami lehúzza az önbizalmam. Semmi más, csak ez.

2013. febr. 27. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
én még csak 15 vagyok, nemrég fogytam közel 13 kg-t és ezt jórészt a melleim bánták, egyenlőre nem nagyon tudok megbarátkozni ezzel a gondolattal, hiszen picik is lettek meg meg is ereszkedtek. Borzasztó rossz látni hogy a velem egyidős lányoknak mind tökéletesen feszes és szép melleik vannak...de hát ez van...:(((
2013. jún. 5. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

[link]

Ezeket tartsd be, nekem segít! ;)

2013. júl. 29. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!