Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Megereszkedett a bőr? Fog még...

Megereszkedett a bőr? Fog még változni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Az lenne a kérdésem, hogy nemrég viszonylag sokat fogytam. Fél év alatt közel 20 kilót. A problémám az lenne, hogy amikor állok akkor nem is feltünő, de amikor leülök vagy fekszem és felemelem a lábam tisztán látom ahogy a combomb felső része szép feszes izmos ott kevés zsír van, addig alul lóg róla némi zsír teljesen elválva az izomtól , nem így szépen el van oszolva körülötte, illetve amikor leülök a fenekemnél is így mintha így oldalra kinyomódna a zsír.

Ezt azért tapasztalom, mert megnyúlt a bőr (gyerekkorom óta kövér voltam), vagy a rajta lévő zsír így viselkedik szimplán? (178 cm vagyok 98 kg voltam most 78 kg vagyok, de még egy 4-5 kilót le akarok még faragni meg izmosodni) Ha a bőr nyúlt meg még fog változni magától, vagy esetleg valami étrendkiegészítőt érdemes szedni, hogy ez változzon?

Mellékesen 21 éves férfi


2012. ápr. 7. 07:52
 1/3 anonim ***** válasza:

1. Jobb lett volna lassabban fogyni, mert igy nincs elég ideje a börödnek, hogy összehúzódjon.

2. A maradék fogyással várj legalább fél évet.

3. Ha rendszeresen sportolsz, meg ápolod a börödet, akkor sokat javulhat a helyzet. NAgyon jól bevált, zuhanyzás után a még nyirkos börbe alaposan bemaszirozni olivaolajat (IGEN, amit fözéshez használnak)

4. Lehetöleg sok vizet vagy edesitetlen teát igyál (napi 3-4l), illetve fogyassz sok nyers zöldséget (salátaként kimondottan finom)

2012. ápr. 7. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem direkt volt így, hogy ennyit fogyjak pontosan, csak szimplán cukrot meg zsírosabb kajákat, üdítőket, nassolnivalókat teljesen elhagytam és sokat edzettem, szóval sokat izmosodtam is mert kardio + súlyzós edzés volt végig. Esetleg valami készítmény nincs ami kifejezetten a bőr feszességét növeli?
2012. ápr. 7. 09:30
 3/3 anonim ***** válasza:
Az olivaolaj!! Nekem igen sokat segitett.
2012. ápr. 7. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!