Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Az arcom fog még változni?

Az arcom fog még változni?

Figyelt kérdés

13-5 évesen még olyan csúnyácskább volt az arcom most viszont egész türhető lett (olyan 16-8 éves koromra) MOst 19 éves vagyok lány

Számíthatok arra, hogy esetleg még talán szebb leszek mint amilyen most vagyok?:S

Fog még változni az arc felnőtt koromra, ami a szimmetriát és a csontozatot illeti?

Szeretném,hogy szép legyek :/.


2011. máj. 24. 18:37
 1/6 anonim ***** válasza:

19 évesen már nem igazán fog változni az arcod,max. a testalkatod,és a belső tulajdonságaid.(Pl.:nyugodtabb leszel,ha most feszültebb vagy,vagy pont fordítva,stb.)

De szerintem nem vagy csúnya! :) ÖNBIZALOM! :)

2011. máj. 24. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem olyan 13 éves korom körül kezdett változni az arcom felnőttesebbre, majd 20 éves korom körül ismét változtam, ekkor mondtam azt, hogy igen, ez szép. Kicsit csontosabb, vékonyabb lett az arcom, határozottam körvonalakkal. (azelőtt szétfolyt, petyhüdt arcot láttam a tükörben, pedig nem voltam kilóban nehezebb)


Pontosan mit látsz, ami nagyon nem szép az arcodon?

2011. máj. 24. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Olyan nagyon fura a formája. Kicsit nem is tudom vékony is, főleg az államnál. A szemeim sem illenek oda :D
2011. máj. 24. 20:07
 4/6 anonim ***** válasza:

Önbizalom! :D

Ronda ember nincs! :)

2011. máj. 24. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2011. máj. 28. 20:17
 6/6 anonim ***** válasza:

Nagyon szívesen! :) Én is van mikor rondábbnak látom magam,de aztán van mikor meg olyan szépnek! :)

Lehet,hogy az,hogy te milyennek látod magad,függ a hangulatodtól is! :) Sőt,szerintem biztos,hogy függ! :)

2011. máj. 28. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!