Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Sokat fog még változni az...

Sokat fog még változni az arcom? 12/L

Figyelt kérdés

Tinikoromra,vagy mire felnövök.

Nem vagyok most sem olyan éretlen, tehát nem is annyira zavarna ha kamaszkoromban is így néznék ki. De azért érdekelne, hogy kb. mennyit fogok még változni. :) Tudom, hogy ezt nem lehet tudni, de nem kérek olyan pontos választ.

És az arcformám is változhat még?


Köszi!


2011. ápr. 4. 14:54
 1/6 anonim ***** válasza:
Én például rengeteget változtam 12 éves korom óta. Most 21 vagyok, azt nem mondom, hogy mintha teljesen más ember lennék, de tényleg sokat változott az arcom. Az arcformám talán annyit, hogy már nem olyan kerek, mint kisebb koromban. :D
2011. ápr. 4. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
nekem ovis korom óta ugyanolyan az arcom... csak annyi változott, h hol van frufrum hol nincs:)
2011. ápr. 4. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én nem változtam sokat, de ezt egyéne válogatja. Nőiesedni mindenképp fog az arcod. Az arcformád már csak akkor fog változni, ha nagyon sokat hízol/fogysz, de így sem a csontozatod alakul át, hanem több, illetve kevesebb husi lesz rajta.
2011. ápr. 4. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

nekem rengeteget változott az arcom, gyerekkori képeimre egyáltalán nem hasonlítok...

18L

2011. ápr. 4. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
én sokat változtam, de másokkal ellentétben ikerekedett az arcom.
2011. ápr. 4. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
*kikerekedett
2011. ápr. 4. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!