Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hölgyek (akiket érint a...

Hölgyek (akiket érint a dolog)! Hogyan dolgozzátok fel, hogy lóg a melletek?

Figyelt kérdés

Az első gyerek után is kissé megereszkedett a mellem. De az még nem volt vészes. (mostani szemmel gyönyörű volt!) De most a második babával volt egy mellgyulladásom és tejcsatorna elzáródásom, amikor nem tudtam melltartót hordani kb 1 hétig. (a fájdalom és méret miatt.) Alapjáraton 80 D-s, E-s volt a mellem, terhességkor ez csak nőtt, tejbelöveléskor- mellgyulladáskor pedig óriási méretet öltött. Ha létezne Z-s, talán az jó lett volna. Nahát megis lett az eredménye! Iszonyúak lettek a melleim! Kb 10 cm-el vannak lejjebb, mint kellene! :(((

Utólag persze okos vagyok, hogy miért is nem vettem egy óriási nagymama melltartót, azt megkötöttem volna és kész! De akkor csak az érdekelt, hogy ne fájjon annyira és múljon el. Vagyis gondoltam, hogy kellene hordani melltartót, de hiába vettem fel a legnagyobb melltartóm, az nyomott és attól csak még rosszabb lett!

De most mégis nagyon ki vagyok miatta!!! És amiatt, hogy mi lesz még akkor, ha már nem szopizik! Egyszerűen nem tudom, hogy mit tegyek! Persze műtét szóba se jöhet anyagi okok miatt. Hogy élhetek így? Még csak 30 éves vagyok, de nem érzem magam igazi nőnek így! Csak sírni tudok! :(



2013. júl. 24. 18:24
 1/5 anonim ***** válasza:
én megértelek az enyémek is lógnak és még csak 18 vagyok :(
2013. júl. 24. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem lehet hogy pusztán az eredeti állapothoz képest látod szörnyűnek a melleid? Szerintem egyáltalán nem vészes a leírásod alapján.
2013. júl. 24. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Z? hm... a nem semmi...
2013. júl. 25. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Sajnos nem csak az eredetihez képest látom szörnyűnek! Az még az első babánál volt. Most tényleg iszonyú lett. :( És a legrosszabb, hogy tudtam is, hogy mit kellene tenni! Egész terhesség alatt úgy vigyáztam rá! Mindig kentem, éjjel-nappal melltartóban voltam. Aztán meg jön egy mellgyulladás és mindennek annyi!!! Még persze magam ostorozom, hogy miért nem vettem egy hülye melltartót! :( akkor talán boldogan élhetnék...

Kedves 18 éves! Nem tudom milyen a melled, de gondolom, hogy "még csak" megereszkedett. Tégy meg mindent, hogy ne legyen rosszabb!!!! Amíg megteheted! Vigyázz rá ha terhes leszel és ha szoptatsz is! És mindig! Én már sajnos nem tudok mit kezdeni vele! :((((

2013. júl. 25. 16:02
 5/5 anonim válasza:
Én most vagyok várandós az első babánkkal, és az én melleim már most megereszkedtek. Vigyáztam rá én is (kentem+melltartó éjjel-nappal)de mivel már most jön a tejem súlyosak és lógnak. Nem tudom tragédiának megélni, mert annyira vágytunk erre a babára, hogy úgy érzem csekély ár ez azért, hogy ő van nekünk. Tudom,hogy később még jobban fog lógni, de nem érdekel. 26 évig gyönyörű melleim voltak, ez az idő elmúlt:). A férjem így is gyönyörűnek lát és tudom, hogy nem csak mondja.
2013. júl. 26. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!