Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nagyon utálom magam. Hogyan...

Nagyon utálom magam. Hogyan lehetnék szebb?

Figyelt kérdés

Semmivel se vagyok elégedett magamon.Zsíros a hajam,hullámos,de nem szép,ezért inkább vasalom,de így meg már töredezik.Az arcom kész katasztrófa,nagyon zsíros,pattanásos,mitesszeres,tág pórusú,iszonyat ronda.Már nagyon sok mindent kipróbáltam rá,kozmetikusnál is voltam vele,de egyik se használt.Most készülök bőrgyógyászhoz menni majd.Szerintem körte alkatom van,széles a vállam,mellem most 80A de még nőni fog remélem:)a hasam lapos,de a combom,fenekem,vádlim iszonyat nagy,és vastag:(ezeken hogy tudnék változtatni? a bőröm nagyon fehér,amit utálok,még szoliba nem voltam,eddig csak önbarnítót próbáltam,de attól meg foltos lettem.Nagyon ciki,de szőrös az orrom belül,és ez látszik is,aki közel hajol hozzám,az biztos látja,de nem tudom mivel szedhetném le ott bent.Vmi ötlet?

de ezeken kivül is,ha tükörbe nézek,nem tetszem magamnak.észrevettem,h pl.buszon is amikor van mellettem egy üres hely,sose ülnek le mellé,vagy csak nagyon ritkán.vagy suliban is alig jönnek oda hozzám,egyszerűen nem vonzom az embereket,sőt inkább sztem taszítom.Miért van ez?más lányoknak olyan kisugárzásuk van,h szinte még én is megnézem őket,h milyen szépek.ami leginkább zavar,az az arcom,mert nagyon ronda,és sokszor at hiszem,h azért bámulnak,mert milyen ronda vagyok,vagy ha röhögnek vhol,mindig azt gondolom,h most biztos engem röhögnek ki:(

Lécci,adjatok tippeket,nem érzem jól magam így!

15/l


2009. nov. 2. 16:05
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
0%
Menj pszihológushoz.
2009. nov. 15. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Én is így érzek, utálom magam szerintem csúnya vagyok.:((
2010. ápr. 3. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
amúgy 13/L
2010. ápr. 3. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

1, egyél több gyümölcsöt, zöldséget, és ne egyél zsíros kajákat és akkor nem fog olyan hamar zsírosodni se a bőröd se a hajad és pattanásaid sem lesznek

2, ha töredezik a vasalástól akkor kozmetikusnál kérhetsz tartós egyenesítést ez 3 hónapra kordában tartja a hajad

3, ha csúnya az arcod az ellen nem nagyon tehetsz de sminkkel javíthatsz rajta:

-ha kicsit a szemed akkor a pilláidat fésüld át spirállal és tegyél a szemhéjadra fehér szemfestéket -ez nagyítja a szemeidet

-ha túl nagyok a szemeid akkor húzd ki őket fekete tussal

-ha vékony az ajkad akkor húzd át a száddal egyszínű szájkontúrral majd tegyél rá natúr szájfényt

-ha nagy az orrod akkor pedig az oldalála használj egy árnyalattal sötétebb alapozót-ezzel optikailag kicsinyíted az orrod

-ha vastag a szemöldököd akkor szedd ki alul-de csakis alul, mert ha fölül szeded ki akkor oda nem nő vissza és később gondjaid lehetnek emiatt

4, az orrszőröd miniepilátorral ki tudod szedni. a www.topshop.hu -n vagy a www.wsteleshop.hu -n tudsz rendelni ilyen gépet. a neve: Visit Pro vagy valami ehhez hasonló

5, a vádlid és a combod kardioedzéssel tudod vékonyítani. legjobb a szobabicajozás -ezt tapasztalatból mondom- és sokat segít ha a lábad becsavarod nejlonnal előtte és végzel pár guggolást és leveszed és utána kezded a bicajt. a nejlontól jobban felmelegszik a combod és könnyebben égeted a zsírt

5, a kisugárzásodat úgy tudod javítani hogy pl. megkéred anyukádat vagy a barátnődet hogy mondjon el rólad mindent őszintén amit gondol. Biztos hogy jókat és fog mondani rólad! Ha belenézel a tükörbe akkor ne a hibáidat vedd észre, hanem mond el magadnak hogy pl. szép kecses a kézfejem, szép lapos a hasam stb..

6, ha fehér a bőröd akkor már tavasszal kezdj el napozni! a tavaszi barnaság sokkal tartósabb mint a nyári!

2010. ápr. 17. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 Izééékeh11 ***** válasza:

hallod te még mindig mázlisabb vagy mint én:én igaz,nem vagyok pattanásos,viszont nekem meg a hasam nagy,olyan hogy ha belenézek a tükörbe,olyan mintha terhes lennék.Aztán a hajamat még vasalni se tudom,mert a szüleim nem vesznek hajvasalót.és lehet h most a hullámos haj lesz a divat,viszont nekem meg alul göndörödik a hajam.ráadásul úgy,hogy egyik oldalt kifelé áll a hajam,a másik oldalt meg befelé.szahl nagyon gáz...és a nyakam alá pár cm-el ér a hajam,szóval nagyon csúnya amikor kiengedem :(

13L

2011. ápr. 24. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 Izééékeh11 ***** válasza:
egyébként menj el fodrászhoz,csináltasd meg a hajad,nézz az interneten tök jó smink tippeket,az orrszőrt meg ki tudod szedni szemöldök csipesszel is,bár igaz az fáj de a szépségért meg kell szenvedni ;) a vádliddal nem nagyon tudsz it csinálni,de a combodat és a fenekedet le tudod tornázni,lp: leülsz egy székre és a lábaidat egyszerre felhúzod,utána le,és ezt így tovább kb 50x mindennap megcsinálod :D
2011. ápr. 25. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Szia kerlek kuldj nekem kepet. Megigerem segitek :)
2014. jan. 27. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!