Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nagyon utálom magam. Hogyan...

Nagyon utálom magam. Hogyan lehetnék szebb?

Figyelt kérdés

Semmivel se vagyok elégedett magamon.Zsíros a hajam,hullámos,de nem szép,ezért inkább vasalom,de így meg már töredezik.Az arcom kész katasztrófa,nagyon zsíros,pattanásos,mitesszeres,tág pórusú,iszonyat ronda.Már nagyon sok mindent kipróbáltam rá,kozmetikusnál is voltam vele,de egyik se használt.Most készülök bőrgyógyászhoz menni majd.Szerintem körte alkatom van,széles a vállam,mellem most 80A de még nőni fog remélem:)a hasam lapos,de a combom,fenekem,vádlim iszonyat nagy,és vastag:(ezeken hogy tudnék változtatni? a bőröm nagyon fehér,amit utálok,még szoliba nem voltam,eddig csak önbarnítót próbáltam,de attól meg foltos lettem.Nagyon ciki,de szőrös az orrom belül,és ez látszik is,aki közel hajol hozzám,az biztos látja,de nem tudom mivel szedhetném le ott bent.Vmi ötlet?

de ezeken kivül is,ha tükörbe nézek,nem tetszem magamnak.észrevettem,h pl.buszon is amikor van mellettem egy üres hely,sose ülnek le mellé,vagy csak nagyon ritkán.vagy suliban is alig jönnek oda hozzám,egyszerűen nem vonzom az embereket,sőt inkább sztem taszítom.Miért van ez?más lányoknak olyan kisugárzásuk van,h szinte még én is megnézem őket,h milyen szépek.ami leginkább zavar,az az arcom,mert nagyon ronda,és sokszor at hiszem,h azért bámulnak,mert milyen ronda vagyok,vagy ha röhögnek vhol,mindig azt gondolom,h most biztos engem röhögnek ki:(

Lécci,adjatok tippeket,nem érzem jól magam így!

15/l


2009. nov. 2. 16:05
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
78%

Na akkor most azonnal állj le az önmagad marcangolásával!

Tudod miért nincs kisugárzásod?Miért nem mennek oda hozzád?Mert azt gondolod magadról, hogy ronda vagy!Ez a kisugárzásod!A szép lányok tudják magukról hogy szépek, ezért jó a kisugárzásuk!Ne is álmodozz arról, hogy oda fognak menni hozzád,míg így állsz magadhoz!

1.Ne legyél paranoiás!Nem rajtad röhögnek!

2.Ha zsírosodik a hajad, mosd meg akár naponta vagy kétnaponta!Én is ezt tette, mert nekem is nagyon zsírosodós haja, arcom van!A kozmetikus nekem sem segített, kísérletezd ki melyik alapozó az, ami neked a legjobb!Nekem is ilyen a bőröm amit leírtál, hidd el túl lehet élni a tinédzserkort, én 25 vagyok, már megtanultam vele élni!A jó hír, hogy nem fogsz hamar ráncosodni:)

3.Kezdd el mondogatni magadnak,hogy "igenis szép vagyok"hidd el sokat jelent!!!komolyan mondom!Ha belenézel a tükörbe, vedd észre a saját szépségeidet, ne azt keresd mi a rossz, vagy hogy mi az rajtad, ami nem illik a mai sablonos szépségideálba!

4.Az orrod biztos nem szőrős, és biztosan nem látja más, ha mégis van benne egy-két szál!

5.a legfontosabb:Most olvasd végig amit itt írtál, és kérek egy ugyan ilyen hosszú kis kommentet azokról a dolgokról, amiket szépnek tartasz magadon, magadban!

6. inkább ez a legfontosabb:ne burkolózz a hajad mögé, ne azt nézd, hogy miért nem ülnek melléd a buszon, hanem mosolyogj!!legyél mindig jókedvű:D


+1 linkelj magadról egy képet, és akkor tudok még írni konkrétan is:)

2009. nov. 2. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Ezek, amiket leírtál, a kamaszkor velejárói. (Szerintem szép a göndör haj :D). A hajad zsírosságára használj valamilyen sampont, az is lehet, hogy nem jól mosod meg, és az a baj. Szerintem menj el fodrászhoz, és vágass magadnak egy olyan frizurát, amivel elégedett leszel :)

Ha jobban érzed magad, egy picit szerintem sminkelhetsz is, lehet, hogy egy kis szempillaspriál + szájfény párosítástól már is jobban érzed magad, de szemceruza is jó, ha vékonyan csinálod. (Itt egy link, van egy csomó sminkvideó rajta: http://www.youtube.com/user/juicystar07). Elmehetsz kozmetikushoz is, lehet egy jó szemöldökforma is segít.

A melled még biztos nőni fog, de így se túl pici. Tornázgass, járj el futni, vagy lépcsőzni és a lábad is szebb lesz.

Talán azért nincs kisugárzásod, mert túlságosan önbizalomhiányban szenvedsz, próbálj mosolyogni, és hidd el, senki sem bámul meg, csak te hiszed azt, hogy csúnya vagy :)

Ne foglalkozz ilyen sokat a külsőddel, inkább élvezd az életet, nevess a barátnőiddel, ismerkedj, és ne fordulj magadba/ne keseregj :)

2009. nov. 2. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
75%
Csatlakozom az előttem szólóhoz, minden belül dől el! Várom én is a képet!
2009. nov. 2. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim válasza:

szia.egyenes leszek veled,hiszen az építő kritika mindig jól jön.először is,nem veled vagy a megjelenéseddel vagy a külsődde van a probléma.tudod mi a baj?ebből a levélből amit leírtál minden pozitív gondolat hiányzik,és egyszerűen felháborító ahogy saját magadról nyilatkozol.a gondolkodásmódod.ez a baj a leveleddel,nincs önbizalom,nincs optimista látásmód és pozitívság.és tudod mire legyél büszke,arra h te is ittvagy az emberek között egy külön személyisé egy külön világ egy egyééniég.mindig próbáld magadból kihozni a legtöbbet,és mosolyogj.az tudod nagyon fontos.tudom,most azt hiszed h minden hogy lehetséges szép külső nélkül.i mondta h csúnya vagy?senki.csak magadnak beszélted be.állj le ezzel és helyezd a valódi emberi értékeidet előtérbe.tudod teljesen más mikor az embeből sugárzik a pozitívság,és ámosolyog az éppen szembe jövőre az utcán vagy abuszon.jobb lesz tőle a napod.próbáld ki.

és hogy a külsőségekért mit tehtsz?ápold magad,moss hajat akár minden nap,tisztítsd a bőröd minden reggel és este,csináltass egy új frizurát,hogy megújultnak érezd magad.a pattanásos bőröd miatt pedig ne aggódj,ne érdekeljen mikor valakivel beszélsz,ne erre gondolj h mit szólhat emiatt,csak legyél magabiztos,ne bújj el.vegyél egy női magazint joy glamour,cosmo,lesd el a sminktippeket vagy egypá egészséges táplálkozási tanácsot,és csinálj minden hónapban legalább kétszer háromszor ma én vagyok az első dlutánt,próbáld ki az új dolgokat,dobj össze egy önnyű salátát,menj fuss két kört a ház körül,és má is olyan leszel mintha kicseréltek volna.a lnyeg,hogy soha ne engedd meg magadnak h azzal foglalkozol amivel most.önmagad pusztítod.aki lélekben megszépül,máso szemében is sokkla szebb lesz.nekme ez a tanácsom.:)

minden jóindulattal:)

2009. nov. 2. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen mindenki válaszát,nagyon kedvesek vagytok:)

Képet nem tennék fel,szeretnék anonim maradni.

Első válaszolónak:egyetlen dolog,ami tetszik magamon,az a szemem:)

Igyekszem megfogadni a tanácsaitokat:)

2009. nov. 2. 18:44
 6/17 anonim ***** válasza:
57%

ne buslakodj :)

én is csak ugyanezt tudom tanácsolni amit előttem nagyon szépen leirtak :D ha a szemed szép akkor sminkeld picit hogy arra terelődjön a figyelem. nekem is szép a szemem de nem sminkelek inkább mert nem akarok ráncos lenni meg anámék se kedvelik nagyon :D hajrá én szurkolok neked :D mozogj sokat amugy segit is és engem felis dob. felfrissülök, pörgök tőle. na nem mintha amugy nem pörögnék.. :D ha akarod dumálhatunk is :D de sztem barátaid biztos vannak :) kisugárzásfontos legyél mindig optimista, barátkozo, vidám, mosolygós. én az vagyok :D 15l

2009. nov. 2. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
65%
Nézzél tükörbe, és bocsáss meg annak akit látsz.
2009. nov. 3. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim válasza:

Szia!

Tudom mit érzel amikor tülörbe nézel én tavaj voltam így ezzel, nem vagyok büszke rá de tiszta emó, meg depis lettem. De rájöttem hogy ennek így semmi értelme. Elkezdtem táncolni és lefogytam 10 kilót. A hajamra vettem egy zsírosodás elleni sampont és már nem is vasalom mert persze nekem is a hajvasaló volt a minden. Am is ebben az évben a hullámos haj a menő. Az arcomra a mamám mondta, hogy minden reggel mossam meg szappanosvizzel, először nem hittem el de most egy pattanásom sincs és nem is zsírosodik. Elötte egy pasim se volt most meg megnéznek az utcán és utánam fütyülnek a leghelyesebb fiúk. Pedig most sem vok tökéletes mert nekem még mindig nem lapos a hasam, mint neked. Lásd meg magadban a jót. Am ha szép szemed van csak emeld ki egy kicsi szemceruza+szempillaspirál. Ennyi én is így megyek minden hová. Am nekem még egy naon nagy rés is van az első két fogam között és fogszabályzóm lesz meg szemüveges vok de azt se mindig hordom. senki se tökéletes még az egoista szép lányok se, csak nem hangoztatják a hibáikat és kiemelik a jó tulajdonságaikat. Én sose voltam és nem is leszek egoista. Nem vagy csunya csak több önbizalom és sok mosoly :D. 14/Lány

2009. nov. 3. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Eleinte én is így éreztem, mint, de el kell fogadnom magad, és jó kisugárzásod attól lesz, ha tudod magadról, hogy szép vagy. Lapos a hasad?,Szép a szemed? <-hangsúlyozd ki, mert mint mondták akkor nem a tökéletlenebb részeket látják először. Pattanásos, zsíros bőr? Figyi nekem is, de tényleg menj el bőrgyógyászhoz. Ha nem tetszik változtass frizurát, nem kell mindig vasalni, kérdezd meg a fodrászt hogy mi állna jó, ami trendi is.

Nekem is vastag combom fenekem van/volt, de rubint réka új dvd-jét 2 naponta csinálom (ezeket a területeket főkén), és 1 hét alatt 2 kg-t fogytam, innen leöltheted:

[link]

Rajtam plusz 10 kg felesleg van, én használok alapozót, mert így szebbnek érzem magam+pirosítót,szempillaspirált+szájfényt, nem vagyok a világ legszebb embere, de szinte miden nap vannak akik dudálnak, köszöngetnek, ismerkednének velem.

Szóval, ha látják hogy magabiztos vagy, ezt más is megirigyli, akárcsak te másokat.

Hidd el szép vagy!

2009. nov. 3. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

ÉN is ugyan iylen voltam, nagyon pattanásso volta bőröm a családban csak nekem a bőrgyógyász segített meg rengeteg tonikot kipróbáltam, de a korral ezek a pattanások megszüntek.


A hajadat ne vasald mert később nagyon meg fogod bánni hogy ilyen fiatalon tönkretetted, inkább mosd naponta ha gyorsan zsírosodik neke is ilyen, inkább göndörísd be persze ne hajsütővassal hanem csavard be.


A testeddel meg inkább tornázd vannak alakformáló dvd amit beteszel és otthon is kényelemsen el tudod végezzni.


Hogy miért nem ülnek emlléd merrt a kisugárzásod is olyan hogy taszítod őket hidd el ha kibékülsz önmagaddal akkor teljesen més kisugárzásod lesz és mások is oda fognak hozzád menni.


22/L

2009. nov. 4. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!