Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Milyen alakom van/lesz?

Milyen alakom van/lesz?

Figyelt kérdés
15 éves lány vagyok,174 cm,méreteim:91-60-82 Milyen alakom van?Homokóra lehet még?
2013. aug. 24. 19:17
1 2
 11/15 anonim válasza:
minig jól szórakozom ezeken a kérdező-válaszoló veszekedéseken XD
2013. aug. 25. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Mélyen tisztelt utolsó hozzászóló,következő adásunkat,holnap,este 7 órakor vetítjük.Köszönjük figyelmét.De a k*rv* életbe is,senki nem mondja meg milyen alakom van??! ;D
2013. aug. 25. 17:15
 13/15 anonim ***** válasza:
Szia! Azt hiszem a legtöbben azt akarták mondani a "válaszaikkal", hogy akármi lehet még belőled (mondjuk ha elhízol , vagy ilyesmi). Ami azt illeti egy 5 centivel magasabb vagyok, mint Te, de a méreteim pont annyival többek csak, mint pl az az az 5 centi köztünk. Szerintem lehet még homokóra alkatod, nekem is hasonló van, kicsit bögyösödök még és akkor az is lesz! :D
2013. aug. 28. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Számokból nem fogjuk tudni megmondani.... -.-'
2013. aug. 28. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm,utolsó előtti válaszoló:)Utolsó,látom nem vagy vizuális típus. :D
2013. aug. 28. 18:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!