Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyi idő még jó alakom...

Mennyi idő még jó alakom lesz? Jól csinálom?

Figyelt kérdés
160 cm vok és 56kg, 9hónapja szültem, előtte 50kg voltam. Hasam maradt meg a combom kicsit vastag, ha lépkedek össze ér. Nem eszem kenyeret, csak teljes kiürlésűt, nem eszem tésztát, zöldség gyümölcs,joghurt megy, tojás fehérje, hal, semmi édesség. Naponta 1,5l zöld tea, mellé még víz. Reggeli az nem megy le, soha nem reggeliztem. Este csak gyümölcs joghurtot eszem, vagy gabona pelyhet(fitnesesset) Naponta 20-30 perc kardi megy, futás vagy görkori, mikor mihez van kedvem :) És 50 hasizom amit fokozatosan növelek.
2013. máj. 31. 13:22
 1/3 anonim ***** válasza:
A gyümölcsjoghurtok és a bolti gabonapelyhek és müzlik tele vannak cukorral. Ilyeneket felesleges enned, pláne vacsorára.
2013. máj. 31. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Akkor vacsira mi mehet? Elvileg ez a Nestlé fittnes nem cukros.
2013. máj. 31. 13:34
 3/3 anonim ***** válasza:

Akkor is éhezők esznek olcsó gabonás kajákat..


Hús, tojás, zöldségek.. :)

2013. máj. 31. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!