Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek milyen a testem?...

Szerintetek milyen a testem? 1-10 ig? Min kéne változtatnom, hogy szebb legyen?

Figyelt kérdés

Azért kérdezem ,mert nagyon önbizalom hiányos vagyok :( és a barátom soha, de soha nem dicsér meg... nem rég voltunk strandon, ott is csak más lányokat lesett, meg önmagát nézegette... min változtassak? Járok pár hete edzeni is...

Ugyanaz a két link, csak nem tudom, hogy melyik működik...


[link]


[link]


2013. aug. 20. 16:30
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:
A volt barátnőimnek is hasonló testük volt, nagyon szép, ha ehez jár egy gyönyörű arc is akkor egy főnyeremény vagy! :D
2013. aug. 21. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 anonim ***** válasza:
tökéletes, keress egy olyan pasit aki szeret is
2013. aug. 21. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 anonim ***** válasza:

Nem sok olyan alakú lányt láttam eddig, aki lenyűgözött, de Te amúgy is lesodortál volna mindenkit a toplistáról.


Nagyon szép munka!

2013. aug. 21. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 anonim ***** válasza:
Tényleg komoly gondok lehetnek az önértékeléseddel, ha még mindig együtt vagy, egy ilyen hülye gyerekkel.
2013. aug. 21. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 A kérdező kommentje:

Igen még mindig együtt vagyok vele, de lassan kezdem feladni ezt a küzdelmet..

és köszönök minden választ!

2013. aug. 21. 21:54
 36/40 anonim ***** válasza:

Ha elhagynád, keress meg:) És ha pesti vagy járjunk együtt edzeni:)

Álomszép vagy.

2013. aug. 21. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 anonim ***** válasza:

a vékonyaknak nem feltétlen az a bajuk, hogy mégvékonyabbak akarnak lenni, lehet hogy neki az nem tetszik hogy nem elég izmos, vagy husos, csak egy példát mondtam, pl max én azt tudtam volna elképzelni, hogy kicsivel nagyobb melleket akarsz, ami még mindig nem lenne akkor sem nagy, vagy túl nagy, ha picit nagyobb lenne. De arányos a tested, tetszik a formád, a formán, alakon van a hangsúly. Nekem kifejezetten bejön a hosszú derék, hosszabb combok, olyan homokóüra alkat, de abba nem is igazán a mellméret, vagy mellbőség számít bele, inkább a vállszélesség, és az ahhoz viszonyított csípő derék arány. De lehet valakinek centire ugyanekkora a csípő és hozzá a derékkerülete, a centikből senki nem fogja neked megmondani, egy kalkulátor sem, hogy a popsid nagyobb oldalról és a csípőd keskenyebb szemből, vagy a popsid laposabb, kisebb és a csípőd szélesebb. Szal a forma a lényeg és az arányok. Meg a szír százalékot se nagyon lehet magasság és súly meg centik alapján kiszámolni, hiszen ott van a csontozat is, valakinek vékonyabb, valakinek kevésbé törékeny, annak pedig nagy súlya van, és lehet valaki kisebb húsú ha vastag erős a csontozata, akkor nagyobb darabnak, szélesebbnek látszik.

De tetszhet ugyanúgy egy körte is mint egy galamb, vagy homokóra alkat. Van aki csak azért néz ki nagyobb darabnak, mer nagyok a mellei, vagy kerek az arca, van akinek meg azért nem tűnik fel h van hasa, mer a mellei jóval nagyobbak, vagy mondjuk ahhoz képest a csípője széles a dereka keskenyebbnek látszik, vagy az alakjához jó ruhát vett fel és optikailag karcsúsítja. Mindenki tudjon öltözködni, alakjának megfelelően. Néha egy husis de arányosan nőies, formás, teltkarcsú nő is lehet homokóra alkat, és az is lehet izmos, feszes és nem löttyedt, és nekik az elegánsabb szolidabb ruhák állnak jól, nem a passzos, meg az s es méret, vagy a rövid csípő fazon, de azok a nők sokszor nagyon szép arcúak, bár láttam olyan csajt aki vékony volt, kicsi mellekkel, de arányos volt, szép alakú a csontja, és bár szögletesebb markánsabb arca volt, mégis tetszett az arca, pedig én nem a széles állú szögletes csajokat tartom szépnek általában, szal valaki csak a mellben husisakat szereti, van aki a húsosakat, ducikat, és van aki a kis mellűeket, vagy szimplán nem mérvadó nála, van aki az alacsonyakat tartja előnyben, valaki meg a magas topmodell alkatúakat. A modellek sem azért modellek ak ifutón mert olyan szépek, szexisek vagy nőiesek. Van aki rocker, vagy goth aztán mégis olyan szép, meg cicababásan hat. Van aki sportosan öltözködik és mégis szép meg szexi, van akinek az arca vagy a szemei meg a haja olyan szép, hogy az alakja lehet nem tökéletes vagy átlagos, meg az öltözködése sem kihívó vagy feltűnő mégis olyan szép smink nélkül, hogy rajta marad az ember tekintete. :)

Szal van kinek a nagy szemek jönnek be, van kinek a cica vágású szemek :) a többi meg olyan dolog hogy a sminkkel, a hajszínen meg az öltözködésen lehet változtatni. A kisugárzás a lényeg, és akinek van egy egészséges önbizalma, vagy jó természete, esetleg sütnivalója, az sokszor megszépíti az embert, na és ha vidám, egyből szebbnek látja mindenki.

2013. aug. 22. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 anonim ***** válasza:

Lehet tényleg csak úgy néz meg másokat, ahogy te is más csajokat, kíváncsiságból, reflexből, ösztönből, de lehet hogy nem elégedett magával, és ahogy te is, meg én is kíváncsi rá hogy te észreveszed e, hogy nézi e a csajokat, vagy hogy a nőknek tetszik e, főleg a szép önbizalommal teli nőknek. Vagy lehet szépnek tart és azt hiszi van önbzalmad, csak ő nem veszi észre hogy nincs, és lehet melletted neki nincs, csak nem ismeri be magának se, vagyis nem akarja kimutatni.

Az én párom sem mutatja ki vagy mondja nagyon h szép vagyok, meg ő azt mondja nem is nézi meg a nőket, mármint a mellüket seggüket nem, és ha van párja akkor meg főleg nem érdekli senki. Főleg nem az alak, vagy úgy ak inézet egyáltalán. A ribisen öltözködő csajoktól meg hányingert kap. Mégis alig van önbizalmam, és mégis úgy látom h titokba nézi a csajokat, pedig amúgy tényleg nem az a tipus. Lehet nála is ösztön, csak ő sem veszi észre, de sokszor azt hiszem hogy csak letagadja. Nekem az kell hogy őszinte legyen, még ha nem is akar megbántani. Ha meg vagyok olyan jó nő, mer a haverjai szerint az vagyok, akkor nézegessen engem, vagy nem vagyok elég neki? Pi*sa gatyát én is fel tudok venni, ahogy magassarkut is meg mást is. Van olyan nő aki olyan szép meg jó alakú, hogy az arcát nem is láttam, meg tök normális elegáns ruha volt rajta, nem passzos vagy rövid, aztán mégis szépnek meg szexinek láttam.

Meg néha meglepődök hogy sok pasinak mi a szép meg szexi, de a csajoknak is. Van ami nálam kifejezetten ronda. Szal nem biztos hogy akit te szépnek, vagy dögösnek, szebbnek tartasz nálad, az a pasidnak is szép.

Szerintem itt inkább az a lényeg, hogyha valaki átlagos, de van önbizalma, akkor az látszik. Ha vidám valak, akkor sugárzik, tehát a kisugárzás a fontos. Mindenki jobban jár ha olyan ruhát hord, olyan fazonú holmit visel, ami jól áll az alakjának, mert ugye nem a méret a lényeg, lehet valaki ronda nagy mellekkel, lehet valaki ronda ha karcsú, és lehet valaki szexi kis mellekkel, nem extra szexi ruhában is, vagy smink nélkül gyönyörű. Volt olyan csaj aki lapos volt, de vékony és arányos, sportosan öltözködött, de olyan szép arca volt, meg szemei és haja hogy az mindent felülmúlt, még smink nélkül is, és biza fülyültek utána a pasik, pedig nem riszált, nem volt mélyen dekoltátlt ruhában, se miniben, se magassarkúban, sőt ha vaalki nem tud menni benne, vagy nem áll jól neki az a ruha, akármennyire is szexi a ruha, akkor inkább az ront a helyzeten, csak lejáratja magát. Ami amúgyis feltűnő vagy szép azt már nem kell jobban kihangsúlyozni, ami előnytelen azt meg főleg nem kell. Optikailag sok mindenen lehet változtatni, néha egy kis szempillaspirál, vagy kis arcpír sokat tud dobni külsőn, pl nagyobbnak látszik a szem, kerekdedebbnek az arc, vagy más a frizura és ennyi. Fontos hogy az ember jól érezze magát abban a szerelésben amiben van, de nem csak testileg, lelkileg is. Mondd azt hogy önmagad vagy, ebben érzed jól magad, ha nem akkor ne vedd fel. ha látok egy magas csajt, akinek hosszú combjai vannak, vékony dek özben nagyobb a melle mint nekem, meg ezért jobban állnak neki az amúgyis szexi ruhák, de ha szolid elegáns ő abban is szexibb, akkor már elmegy az önbizalmam, vagy azt hiszem h a párom tuti megnézné, meg az is zavar ha a csajon látszik h van önbizalma, és azt hiszi h minden csaj rá féltékeny, vagy minden pasinak ő kell, olyankor nekem isj obban esne ha látná h a párom csak rám néz, és fogja a kezem, és csókolgat :) meg próbálok úgy tenni mintha felszabadult lennék, és olyankor tényleg szebbnek lát a párod, ő is próbáljon meg gyönyörködni benned, vagy büszke lenni rád a haverok előtt, minthogy a maga javára elvenné az önbizalmad, attól te nem leszel rosszabb csúnyább csaj h azt hiszed magadról.... sőt van egy rocker csaj, azt hiszi magáról ő szexi meg szép meg menő, és hogym indenki csak őt utánozza, vagy rá irigykedik, meg hogym inden pasinak tetszik, vagy megdugná, hát aki deszkás, vagy cicafiú, vagy barbi baba, az sosem fog olyan cuccokba akarni járni, sőt az sosem fog hajtani a rockerekre vagy a gótokra, amósokra, punkokra

van akinek nem jön be se a tetto se a piercing, de persze ettől még nem lesz valaki rocker hogy van tetoválása vagy éppen szereti a fekete cuccokat, sőt van olyan rocker ismerősöm, aki rockot hallgat, rock koncertekre jár, ő maga is rockzenét játszik, de nem jár feketében, nincsen piercingje, se szakálla, se hosszú haja, csak farmerben jár, kockás ingben, néha atlétába, sportcipőbe bakancsba vagy tornacipőbe

szal nem divatrocker, meg nem az a tipikus tini rocker aki majd talán kinő belőle

2013. aug. 22. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 A kérdező kommentje:

Hűha te aztán szeretsz beszélni :D

amúgy igen én nagyon elégedetlen vagyok magammal , mert izmos szeretnék lenni egy szép napon :D bár egyenlőre van kivetnivaló az étrendemben...talán majd ha lesz saját keresetem akkor lesz pénzem a napi 5 minőségi kajára..de nekem ez az álmom akkor látnám magam szépnek. a mellem nincs bajom, mert max felveszek egy push up melltartót és máris szuper. meg amúgy se akarok nagy melleket. max ha izmos lesz a testem és ugyebár a testzsírom is lemegy,na akkor akarnék max mű melleket. de addig nem érdekel.

amúgy az én barátom is azt szokta mondani , hogy jaj de utálja az ilyen olyan lányokat. a fenét! akit kihangsúlyoz, hogy nem kedvel azt kedveli! arra vágyik.észrevettem, hogy amikor azt mondja egy lányra hogy flegma,hogy utálja, akkor egy iszonyatosan szép lányról beszél, és valójában azt utálja, azt képzeli, hogy a lány lenézi meg hogy neki semmi esélye nem lenne nála. mert régen nekem is azt mondta, hogy flegma vagyok,de aztán bebizonyítottam neki , hogy nem. de múltkor is egy gyönyörű lányra mondta, hogy flegma. de egyik lány osztálytársamra is mondta, aztán meg mindig róla beszélt, ha meglátta valahol, szóval én is észrevettem , hogy titokban meg mintha sóvárogna utánuk...

nekem az a fura, hogy a számomra nem megnyerő külsejű lányokat ő szépnek tartja, mármint hogy neki sokszor tetszik olyan lány akiről azt gondolnám, hogy nem szép. meg azt mondja, hogy ő mindenkit megnéz, de nem azért, hogy megbámulja csak ő ezt megszokta, hogy mindenkit néz. Hát nekem ez nem valami tetszetős,hogy én kb mindennap kihozom magamból a maximumot, mire ő még annyit se mond, hogy "böff" és emellett másokat nézeget elég feltűnően.

és tudom, hogy egy lány akinek gyönyörű arca van annak aztán egal , hogy hogyan öltözködik meg stb, mert így is meg úgy is szép lesz.de elég kevés ilyen ember van.

és nekem nulla az önbizalmam...

2013. aug. 22. 22:03
 40/40 anonim ***** válasza:

9/10


(10-es csak az lehet akibe szerelmes vagyok :P )

2013. aug. 23. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!