Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek milyen a testem?...

Szerintetek milyen a testem? 1-10 ig? Min kéne változtatnom, hogy szebb legyen?

Figyelt kérdés

Azért kérdezem ,mert nagyon önbizalom hiányos vagyok :( és a barátom soha, de soha nem dicsér meg... nem rég voltunk strandon, ott is csak más lányokat lesett, meg önmagát nézegette... min változtassak? Járok pár hete edzeni is...

Ugyanaz a két link, csak nem tudom, hogy melyik működik...


[link]


[link]


2013. aug. 20. 16:30
1 2 3 4
 21/40 A kérdező kommentje:

Miért ne "mutogatnám" magam fej,arc és név nélkül??:D szerintem így bárki merné magát "mutogatni". még soha nem kérdeztem senkit élőben, hogy hogy nézek ki mert nagyon félek a választól. most mertem feltenni , mert nem tudom, hogy hol a baj velem, valmait biztos, hogy nagyon rosszul csinálok az viszont biztos!

amúgy nincs szerkesztve semmi a hasamon, a bugyinál van szerkesztés amint látjátok.

2013. aug. 20. 19:41
 22/40 anonim ***** válasza:
100%
ha ez megfelel én is örülnék ha ilyen alakom lenne, vékony vagyok de nincs ilyen derekam, meg vékony combom:( 10/10 nagyon szép alakod van:) legyen több önbizalmad... a pasid meg tuti b*uzi
2013. aug. 20. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 A kérdező kommentje:

Ez nagyon jól esett,köszönöm! :)

egyébként az hogy meleg-e a barátom, nos az mondjuk benne lehet a pakliban, de azt most nem részletezném...

2013. aug. 20. 20:43
 24/40 anonim ***** válasza:
Hibátlan, gyönyörű! :)
2013. aug. 20. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 anonim ***** válasza:

Női szemmel nagyon jó alakod van.

És, hogy min kéne változtatnod? Szerintem a barátodon..


23L

2013. aug. 21. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 anonim ***** válasza:
Ugyan, tényleg ennyire naivak vagytok? Ennek a lánynak semmi problémája az önbizalommal, egót növelni jött ide. Felpakolja a képét, amin annyira vékony, hogy majd' átszakad, és nyavalyog, hogy a barátja ledisznózza....Ugyan.....
2013. aug. 21. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 A kérdező kommentje:

Egy először is nem vagyok olyan vékony, hogy majd átszakadok, mert ha szerinted ez olyan vékonyság akkor vajon mit mondasz a többi lányra??? Hullák?

A másik az, hogy nem ismersz és nem tudhatod, hogy milyen vagyok, én az igazat írtam le. Bármennyire is nehéz elhinned, de nem csak a kövér embereknek vannak önértékelési problémái! Én nem azért jöttem ,hogy fényezzenek, hanem tanácsokért, hogy min kéne változtatni még, mert mint mondtam az az ember akitől elvárnám, hogy figyeljen rám, az folyton a nem tetszését nyilvánítja ki.És igen malackának hív gyakran, beszól , ha többet eszek, mindig röhög ,ha pl leveszek a polcról egy csokit, volt , hogy mondta, hogy vesz nekem olyan kis kütyüt amit hűtőbe be kell tenni és visít a malac, ha kinyitom...és mondom rám se hederít , másokat nézeget, másokat dicsér. mondom a strandon egyszer se mondott rám semmit, pedig még új bikinim is volt, csak magát nézegette a tükörben, hogy ő hogy néz ki ,aztán ecsetelte, hogy edzenie kéne, mikor pedig sétáltunk másokat nézegetett és közben megjegyezte, hogy milyen szép a lányokon az a fodros fürdőruha...

2013. aug. 21. 11:09
 28/40 anonim ***** válasza:
10/9 dögös marhára
2013. aug. 21. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 anonim ***** válasza:
És ez kinek a hibája?? Tényleg elég idióta lehetsz, ha ezek után még együtt vagy vele.
2013. aug. 21. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 anonim ***** válasza:
testre tökéletes vagy, írásaidból a személyiségeddel sincs problémám, a barátod hülye keress mást...
2013. aug. 21. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!