Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért van az hogy agyes...

Miért van az hogy agyes embereknek változik a szemszíne?

Figyelt kérdés
Sok barátom mesélte hogy a hangulatuktól függően változik a szemszínük de én ezt nem hittem.Viszont nekem sötétbarna szemem van és egyszer amikor nagyon sírtam lementem hogy megmossam az arcomat és a tükörben észrevettem hogy zöld a szemem és nem zöldes árnyalatú hanem zöld!Megfigyeltem és mindig ez van.Mégis mitől?

2013. aug. 12. 13:35
 1/7 anonim ***** válasza:
49%
Őszintén szólva igazán nem tudom. Én amikor sírok kék lesz a szemem, amikor boldog vagyok világoszöld ha nem akkor meg szürkészöld ill. nyomokban szürkéskék:P Szeretem a szemem:)) Pozitív pacsi!
2013. aug. 12. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Én is szeretem.Ha dühös vagyok akkor a legsötétebb.Érdekes de nekem tetszik:)
2013. aug. 12. 14:57
 3/7 anonim ***** válasza:
nekem is ilyen, alapbol zöld, fotókon kék, viszont ha mérges vagyok akk sötét mély kék
2013. aug. 12. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nekem fotókon fekete de nem hittem hogyennek köze van ehez.
2013. aug. 12. 16:20
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem alapól szürke, ha sírok, akkor smaragdzöld. :)
2013. aug. 12. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
MERT VÁMPÍROK!!!
2013. aug. 12. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Nekem világos barna erős fényben,általánosságban mogyoróbarna,neonfényben/stresszhatás alatt barnásvörös (ne ilyen vérvöröset képzelj el,csak egy kb.ennél kicsit sötétebb árnyalatot XD) [link]
2013. aug. 14. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!