Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mért van az embereknek ellenér...

Mért van az embereknek ellenérzése az olyan emberekkel szemben akik extrémek?

Figyelt kérdés

úgy értem nagy színes haj, egyedi ruhák, piercing, fültágító, tetoválás?

Úgy értem az emberek annyira szűk látókörűek. rögtön elítélnek valakit, aki nem olvad bele a szürke tömegbe, és anélkül h megismernének megbélyegzik, hogy biztos rossz tanuló meg bűnöző és biztosan drogozik. Rajtam mondjuk ezek a beszólások meg hasonlók nem igazán fognak, de érdekel h ez nekik mire jó? :D


2012. aug. 16. 11:38
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem tudom. Egyszerűen visszataszítóak.

Ha látok egy olyan embert, akin másfél négyzetméter tetoválás van, lila a haja, plusz fél kiló fém és műanyag az arcában, feltétlen reflexből pofánhányom.

2012. aug. 16. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Figyelj, az emberek hozzá vannak szokva a sztenderd dolgokhoz, és sajnos ma már tényleg mindenkit, mindenért megszólnak ahelyett, hogy a saját dolgukkal foglalkoznának. A tetoválás ma már egyre tág körökben hódít, bár ma már nem olyan okok miatt, mint régen, ugyanis anno még szertartásoknál, hagyományoknál vették hasznát, vallási hovatartozást, faji hovatartozást sugalltak, mindegyiknek volt jelentése, ma már inkább csak divat, a testünk díszítése.

A piercing szintúgy.


Nem tudni, nekik ez mire jó, valószínűleg önbizalomhiányosak, vagy nincsen jobb dolguk, mint más kinézetét fikázni.

Én is sokáig nagyon kilógtam a tömegből, de már észrevettem, nem amiatt, mert fülbevalóm, piercingjeim voltak és extrém cuccokban jártam: most, hogy letisztult az öltözetem, elegánsan járok, ugyanúgy megbambulnak, megnéznek. Valószínűleg ez a kisugárzáson is múlik, ami valakinek imponál, van akit pedig idegesít.

2012. aug. 16. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Mert vannak akik egyszerűen nevetségesek, mások pedig valami olyat fejeznek ki a kinézetükkel, ami a többi ember számára nagyon negatív jelentéssel bír.

Ja, tényleg nem kéne általánosítani, pláne olyan embereknek beszólni, akikről semmit sem tudnak, de ez van. Amúgy mostanában szinte mindenki extrém akar lenni, eredménye hogy pont az, hogy az extrémekből lesz a tömeg.

2012. aug. 16. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Egyetértek az utolsóval, nem értem, miért akar mindenki kitűnni a tömegből, közbe pedig pont, hogy beleolvadnak.
2012. aug. 16. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
igen ezt én is észrevettem, de aki csak divatból csinálja azon szerintem meg is látszik :D ők meg egy másik tömeget képeznek lassan :D
2012. aug. 16. 12:58

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!