Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért vannak az embereknek...

Miért vannak az embereknek előítéleteik a piercinges emberekkel szemben?

Figyelt kérdés
2012. nov. 23. 13:40
 1/6 anonim ***** válasza:
20%

Mert egyesek sokat tettek ezért.

Amúgy meg gusztustalan. Pont annyira, mintha valaki büdös.

2012. nov. 23. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
29%
Mert gusztustalan helyekre is képesek tenni. Pl. egy pötty orrpiercinggel nincs bajom, vagy ha az illetőnek van vagy 4 füllyuka, de a szemöldök piercing ha egy karikával átkarolja a szemöldököt az már gusztustalan. De a hason is miért jó ha valami ott fityeg, nem látja senki csak nyáron. A tetoválás ugyan ez, minek ha csak nyáron látják, akkor okozza a legnagyobb problémát... És akkor mé nem említettük a fültágítót... El se merem képzelni, hogy fog najd kinézni 50évesen...
2012. nov. 23. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
71%

Mert ilyen a magyar nagy átlag, ahogy ezt bizonyítja az első két válaszadó, mindenben a rosszat látját

Amihez nagyon értenek az ha ócsárolhatnak valakit, közben meg semmivel sem különbek annál akinek piercingje vagy tetoválása van, sosem fogok megérteni hogy lehet valakit azért utálni úgy hogy nem is ismerik az adott embert, előbb utána kéne nézni és átlátni ezt az egészet

Senkit nem fog érdekelni hogy nézünk majd ki 60-70évesen, mert addigra már a Mi korosztályunknak ez természetes lesz, és senki nem lesz kirekesztve


Voltam már Németországban, Londonban, és nagyon jó fogadtatásban volt részem még az idősebb korosztály részéről is, mert külföldön tudják mi az a tolerancia, itthon meg hírből sem ismerik, és még a magyar csodálkozik hogy marja egymást a társadalom, nem hiába

Na mindegy elmondtam amit akartam, de ilyen emberek véleményére nem kell adni, mint az első kettőé, mert tudatlanok

20/F

2012. nov. 23. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nekem mondjuk egy napig volt piercingem, de kivettem, mert nem bírtam, és zavart. De mindenki elég megvetően nézett rám, pedig csak egy kis pötty volt az alsó ajkam alatt... Volt, aki le is hülyézett, mert csináltattam... Csak mert kipróbálok valami újat, meg kell vetni? Nagyon bírom, hogy ilyen konzervatívak a magyar emberek... Tetoválás: Hogy fogok kinézni 70 évesen? Legalább a szottyadt bőröm nem lesz unalmas, mint mindenkinek ;)Köszi a válaszokat, csak mégis kíváncsi voltam, hogy mi az oka, hogy lenézik aki kicsit extrémebb külsővel rendelkezik, mint az átlag...
2012. nov. 23. 15:20
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem sok piercingem van, hagyományos és microdermal is, de még sosem vettem észre hogy emiatt kinéztek volna. (vagy csak nem foglalkoztam vele..)

Végülis én dolgom, kinek mi köze hozzá?


A microdermalok miatt kaptam pár beszólást a közvetlen környezetemből, de inkább az anyagiak miatt. Azért néztek hülyének mert ennyi pénzt kiadtam rá, nem azért mert ott van pár kristály a bőrömön.


De hiszen te magad írtad, hogy nem érezted jól magad az ékszereddel. Ezt mások is látták rajtad, hogy az a kis pötty valahogy nem illett hozzád, nem te voltál. Érted?

2012. nov. 24. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
100%
mert korlátoltak, és mindenki mással foglalkozik a saját dolga helyett. feltenném a kérdést? adott bele valaki? kifizette? akkor? köze? ennyi. tipikus magyar gondolkodás, az eredményét meg meg lehet nézni a mentalitásunknak. Grat hozzá!
2013. jan. 6. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!