Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Intim szőrtelenítés - az...

Intim szőrtelenítés - az epilálás vagy a gyantázás fáj jobban?

Figyelt kérdés
Epilátorral próbálkoztam, a szeméremdombomon meg a bikini vonalamon simán le birom szedni, már szinte nem is érzem, azonban tovább nem megy, nagyon fáj. Érdemes lenne ott megpróbálni gyantával, nem fáj annyira? Ti hogy csináljátok?
2013. aug. 6. 11:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Mi lenne ha gondolkoznál kicsit. Szerinted melyik fáj jobban egy rántással leszedni a szőrt vagy kitépni szálanként?
2013. aug. 6. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Egyéni véleményekre voltam kíváncsi, nem lehurrogásra. Egyébként szerintem nem feltétlenül igaz amit mondasz. Mondjuk én ha csipesszel szedem innen-onnan a szőrt (szálanként) közel sem fáj annyira mint epilátorral..
2013. aug. 6. 12:15
 3/5 anonim ***** válasza:
DM-ben van intim gyantázó csík, azt próbáld meg, szerintem fele olyan rossz mint az epilátor.
2013. aug. 6. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Epilálás rosszabb. A kész gyantacsíkot pedig,szerintem az elkövetkezendő életed folyamán soha ne tedd a lábadközének közelébe.

Már lábon is egy kínzással ér fel, elképzelni sem akarom,hogy milyen intim területen.

Szóval meleggyanta és először csinálja kozmetikus, hogy elleshesd hogyan is kell.

2013. aug. 6. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

A hideg gyantacsíkoktól én is irtózok, nekem még lábra sem váltak be. Akkor valószínű elmegyek kozmetikushoz.

Köszi a válaszokat! :)

2013. aug. 6. 19:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!