Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szőrös a combom, gyantázhatom?...

Szőrös a combom, gyantázhatom? ( többi lent)

Figyelt kérdés

eléggé látszódik a szőr a combomon és ugye jön a jó idő, 30 fokok és szeretnék rövid nadrágot, szoknyát felvenni, de olyan ciki, hogy szőrös, mármint hogy látszódik h mennyire szőrös.A gyantától is tudna erősödni a szőr? vagy érdemes gyantázni?


köszi előre a válaszokat!:)



2013. ápr. 28. 18:10
 1/8 anonim ***** válasza:
Persze hogy gyantázhatod a combod. Inkább a gyanta, mint a borotva. Ettől tényleg nem erősödik, sőt inkább gyengül a szőr+ nincs borosta, mint a borotválás után pár órával :)
2013. ápr. 28. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A szőr nem erősödik semmitől, max ha hormon gondjaid vannak.
2013. ápr. 28. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
én epilálom,a combomon(főleg a belső részen mint mindenkinek)érzékeny a bőr és megviselte a gyanta,úgyhogy maradok az epilátornál
2013. ápr. 28. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat!:) még azért várok vele egy-két hetet... szerintetek ha lebarnulnék akkor kevésbé látszana?

(hófehér a bőröm)

2013. ápr. 28. 18:26
 5/8 anonim válasza:
en borotválom :) sztem az jobb bár gyantát nem probáltam :D ha lebarnulsz akkor lehet nem annyira fog látszani de ha leborotválod az tenyleg csak pár perc :) messzirol amugy se látni de sztem inkább borotváld le :)
2013. ápr. 28. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Ugyan ezzel a problémával küzdök. Nekem szőke a combomon a szőr, de félek, ha legyantázom, akkor barna nő a helyére, mint a lábszáramon, amit már borotválok.:/

Szőke szőr fog visszanőni?

2013. ápr. 29. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Mercyy válasza:
sziasztok! én a lábam szárát is borotvával csinálom..stb...de a combomat nem merem azzal..mert sokak szerint nagyon erős lesz..stb..meg 2-3 napg bírja..:((((( de mást meg nincs lehetőségem kipróbálni :( és holnapra lekéne valahogy szedni szerintetek le borotváljam ? :// mert szintén jön a jó idő és van egy csomó rövid gatyám..de...igy biztos nem veszem fel amúgy középbarna vgayok..és barna a szőr is a lábamon...köszi ha segítetek :))
2013. máj. 1. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

de jó hogy nem csak nekem van ilyen problémám és egyben szomorú is :/ :D ne borotváld le a combod sztem! én tuti nem fogom leborotválni nálam 100% h erősebb nőne vissza mert a lábszáramon is az van :SS

rábarnulok egy kicsit aztán ha úgy látom h még mindig fúj akkor legyantáztatom vagy én gyantázom.. :) sok sikert nektek! majd írjatok ha leszedtétek, okés? és azt is h mivel és milyen eredménye lett amikor visszanőtt! :))

2013. máj. 1. 21:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!