Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » 158 cm vagyok és 52 kg,...

158 cm vagyok és 52 kg, kövérnek látom magam, de mások azt mondják, hogy ne fogyózzak, mert jók a melleim, meg kerek a fenekem. De olyan vastagnak látom a combom, mit tegyek? 19/L

Figyelt kérdés
2013. ápr. 26. 20:58
 1/4 anonim ***** válasza:
54%
Nyilván a jó mellek minden pasinak tetszenek, de ha hájas vagy mellé az nem igazán. Diétázz + több testmozgás.
2013. ápr. 26. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A magassághoz ez a kg rendben van, én is ugyanilyen magas vagyok, jelenleg 50 kg, és nem látom kövérnek magam, csak a lábaim erősebbek nekem is. Ez nem kövérség, ez alkati adottság. Voltam 54 kg, de voltam már 45 kg is. 45 kilósan is megmaradt a körte alkatom, csak akkor túl csontos voltam. Ma a kettő között tartom magam, amikor ráérek, akkor tornázok, alakot formálok. Az újabb izmoknak köszönhetően gyarapodott kicsit a súlyom. Sokat megszoknak ijedni már akkor is, ha felszalad rájuk +2 kiló, pedig az sokmindentől függhet még. A kilók csak iránymutatók, cm-ben érdemesebb mérni a kerületet, és ez jobban kiadja az esetleges változást. Neha beiktathatsz havi 1-szer egy kis méregtelenítőkúrát+mindig figyelj a napi folyadékbevitelre+egy kis mozgás+egészségesebb kaják.
2013. ápr. 26. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Az alkattal kapcsolatban teljesen igazad van...valószínűleg genetika, anyukám is 52 kg csak 1-2 centivel magasabb, de a lábai jóval vékonyabbak, mint nekem. Azért vagyok bajban, mert félek, ha fogyok 3-4 kilót a melleim kicsik lesznek és az nagyon zavarna, emellett nagyon szeretnék szép, lapos hasat, persze nem óriási így sem csak van egy kis pocakom, a barátom azt mondta ő szereti, és higgyem el, hogyjobb mint ha csontkollekció lennék, de engem akkor is nagyon zavar, a lábaimmal merg valószínű nem tudok mit kezdeni, úh elkell fogadnom így!
2013. ápr. 26. 23:11
 4/4 anonim ***** válasza:
Azoknak van igazuk, akik azt mondják, hogy ne fogyózz! Ha Te normál testalkattal kövérnek látod magad, akkor pszichológusra van szükséged!
2013. ápr. 27. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!