Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nagyon csúnya ha egy kicsit...

Nagyon csúnya ha egy kicsit vastagabb a combom?

Figyelt kérdés

Nem vagyok kövér csak a combom kicsit vastagabb.

166 cm/51 kg


2013. febr. 9. 16:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem is picit vastagabb, egy nagyon picivel vagyok magasabb nálad de ugyanennyi kiló :) ilyen az alkatunk ..de szerintem egyáltalán nem vészes
2013. febr. 9. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
kétlem h 51 kilóval oylan vastag combod lenne:) én 163 vagyok és amikor ehhez 48 kiló voltam szörnyen néztem ki(főleg a lábaim,mint két pálcika).most 56 vagyok(edzéssel és tömegnövelő étrenddel) és combom is szépen izmosodott de még mindig vékonynak találom:D szóval sztem a combod vastagsága miatta ne aggódj,max sportolj egy kicsit h feszes legyen.
2013. febr. 9. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A nők 90%-a vastagnak találja a combját, ennek pedig az az oka hogy a csontos, anorexiás modellekhez viszonyítják... pedig nem az a normális. 51 kg-al nem lehetséges hogy vastag legyen a combod.
2013. febr. 9. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hány cm a legvastagabb részen?
2013. febr. 11. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
50 cm..
2013. febr. 11. 15:26

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!