Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ki van repedve a bőröm, de...

Ki van repedve a bőröm, de nem kövérségtől, hanem izmoktól, amik hirtelen nőttek nagyot. Nagyon csúnya ez? Zavarja a csajokat?

Figyelt kérdés
Ilyen vörös csíkok,nagyon,nagyon vékony lett a bőröm a kezeimen,ott a bi és tricepsz környékén.

#adfadsfa
2013. jan. 30. 23:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Jó ronda tud lenni.
2013. jan. 30. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
11%
Majd azt mondod a csajoknak, hogy Vietnámban szerezted a csíkokat amikor Rambóval dolgoztál.
2013. jan. 30. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Striák.

Hirtelen növekedéstől van.

2013. jan. 30. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
Szerintem nem zavarja. Egyébként pedig senki nem tökéletes.
2013. jan. 30. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Vágd le
2013. jan. 30. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Mondjuk ott érzékenyebb is,meg minden,de hát nincs vele mit tenni.Az érdekes,hogy nem is csináltam semmit pluszba,hogy több izmom legyen,sőt,hízás se lehet,mert fogytam mostanában.Most tüzetesebben át néztem,van vagy 3-4 teljesen külön,kezenként,ami nagy.
2013. jan. 31. 00:08
 7/12 anonim válasza:

4-es vagyok.


Mit foglalkozol vele? Ott van, kész, nem lehet vele mit csinálni,ennyi. Elmondanám nekem is volt testépítő barátom, és pont ezért hagytam ott, mert nem bírtam az állandó rinyálását a kinézete miatt, meg, hogy 8 órákat bámulta magát a tükörben. Szóval van egy határ...

2013. jan. 31. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

4es,nem érdekel általában a kinézetem,csak ilyesmi még nem volt,vagyis volt,csak nem ilyen durva.

Nem testépítésből vannak izmaim,hanem munkából+ örököltem.

Nem hogy 1 milliárdot örököltem volna...

Akkor neked az izmosak jönnek be?

2013. jan. 31. 02:46
 9/12 anonim ***** válasza:
Páromon van, már kifehéredtek. Fel sem tűnik. A szép nagy izmai annál inkább. Bár ő kamaszként nagyot nőtt elvileg attól is lehet, de tök mindegy, egy hájas rondaságon sokkal gázabb lenne, de most, ha amúgy jól nézel ki tök mindegy.
2013. jan. 31. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
A munkától nem leszel ilyen. Öregapámon nem voltak ilyenek, pedig a kubikosok szerintem mindannyiunknál keményebben dolgoztak. Azok a csíkok a tömegnővelőtől vannak. Csak nehogy léket kapj, mert ha az összes elraktározott víz távozik az izmaidból, akkor lötyögni fog rajtad a bőr. Még azokon sincsenek ilyen csíkok, akik natural gyúrnak. Szedsz valamit, és a bőröd nem tud olyan mértékben nőni, ahogy az izmaid. De ne aggódj, nemsokára úgyis impotens leszel a szerektől, akkor már nem fog érdekelni hogy zavarja-e a csajokat.
2013. jan. 31. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!