Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ki van repedve a bőröm, de...

Ki van repedve a bőröm, de nem kövérségtől, hanem izmoktól, amik hirtelen nőttek nagyot. Nagyon csúnya ez? Zavarja a csajokat?

Figyelt kérdés
Ilyen vörös csíkok,nagyon,nagyon vékony lett a bőröm a kezeimen,ott a bi és tricepsz környékén.

#adfadsfa
2013. jan. 30. 23:37
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

10es,ha tellene ilyenekre,akkor se szednék semmi .

2 dolgot szedek:

allergia gyógyszer,meg multivitamin.

De nem kötelező elhinni...

Viszont ez van.

2013. jan. 31. 12:35
 12/12 anonim ***** válasza:
LOL 10-es, de nagyon vágod. Tudod egyáltalán mi az a tömegnövelő? Én 15 évesen elkezdtem sportolni, úgy becsíkosodott a vádlim attól, hogy igen, kapaszkodj, hirtelen megizmosodott, pedig lány vagyok, hogy csak na. Biztos anyám nyomta a szteroidot a vasárnapi ebédbe, nem? A terhes nők is tiszta csíkosak, de nem csak a hasuk, hanem combjuk, karjuk, akármi, van akinek nem is kell ehhez sokat hízni. Alkat kérdése, hogy milyen a bőröd, mit bír.
2013. jan. 31. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!