Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szűz és csúnya fiúk, akik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szűz és csúnya fiúk, akik sokszor panaszkodtok itt, ha összejönne nektek egy nő, megbecsülnétek?

Figyelt kérdés
Tételezzük fel, hogy a nő nem csúnya és tetszene nektek.
2013. jan. 24. 10:20
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
60%
Nem tudnák megbecsülni, mert önbizalom hiányosak és állandó komplexusaik vannak, amelyek kihatnának a párkapcsolatra is. Valószínűleg utána féltékenykednének az összes jobb képű férfira, aki akár az utcán csak elmegy a barátnőjük mellett és hasonló problémák.
2013. jan. 24. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
64%
Az első randi után menekülnének vissza Wowozni.
2013. jan. 24. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
85%
Én a magam részéről tudok nyilatkozni. Én biztos, hogy megbecsülném, és mindent megadnék neki, amit csak tudok. Az ok egyszerű: ha végre találok egy lányt, akinek kellek, majd bolond lennék elengedni. Csak már lenne végre valaki...
2013. jan. 24. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
83%

Párom csúnyának gondolta (még most is talán) magát,nem is volt előttem senkije,pedig 25 múlt amikor megismertem.

Pedig egy kifejezetten jóképű pasi,csak nem látja magát annak.

Én szedtem fel igazából :)

Nem hogy megbecsül,hanem tenyerén hordoz,imád,már már túlságosan is. (én pedig próbálom ezt viszonozni,nem kihasználni hogy bármit kérhetnék,nem olyan vagyok)


N

2013. jan. 24. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 kendrazoltan ***** válasza:
70%
A probléma igazából éppen az az ilyen fiúkkal / férfiakkal, hogy túlságosan is meg akarnak adni mindent szívük csücskének, ezzel mintegy egyidejűleg már el is követve az egyik szarvas hibát, melyet férfi elkövethet...
2013. jan. 24. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim válasza:
Én csúnya( szerintem és egy kevés lány szerint), tapasztalatlan fiú vagyok, de nem egy lány próbálkozott már nálam, de csak facebookon mernek úgy vettem észre, viszont nem érzek semmit ezek iránt a lányok iránt, nem is jönnek be vagy jellemre nem tudok beléjük szeretni, így sosem volt még barátnőm, viszont, ha olyan lányt találnék, aki külsőre és jellemre is elbűvölne, akkor szerintem vele hosszabb távra terveznék és megbecsülném. De ezt csak így gondolom, mivel még nem volt barátnőm, biztosan csak akkor tudnám megmondani, ha lenne. :)
2013. jan. 24. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:

10:33 vagyok


Igen,ez elég nagy hiba.De ha ilyenkor a lány észnél van,és tudja,hogy ebből baj lehet (túlságosan ragaszkodó,mindent megadó pasi= papucs),akkor jó vége is lehet.

Van elég munkám abban,hogy nem csesztük el,és megvan az egyensúly.

2013. jan. 24. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
#1 nem is annyira a féltékenységgel lenne gond szerintem, hanem papuccsá (és ezáltal unalmassá) változna az emberünk
2013. jan. 24. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 kendrazoltan ***** válasza:

#4


Idézném: "...már már túlságosan is...--> köszönöm, hogy alátámasztod hozzászólásom a hitetlenek előtt...idővel az ilyen teherré válhat és megfojtja az embert...

2013. jan. 24. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
Nekem valami szinten mindig bejöttek a "papucs" pasik. :D
2013. jan. 24. 10:55
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!