Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Te hogy állsz a divatos...

Te hogy állsz a divatos vékonysággal? Kérlek, oszt meg velem, mit gondolsz róla.

Figyelt kérdés

Feltűnt már, hogy ez dől a reklámokból, a zeneklippekből, a magazinokból, a filmekből, a kifutókon, a helyi menő csávó/csaj szájából?

Felfogom én, hogy ízlések és pofonok, a férfiaknak, nőknek is más és más tetszik, de beléd erőszakolják, hogy szar alak vagy, ha nem nézel ki 'Jól'.


A sztárok kíméletlen diétáknak vetik alá magukat, hogy tökéletesen feszítsenek a vörös szőnyegen. Andi vigyorogva újságolja, hogy hány kilót dobott le magáról, mióta diétás joghurtot zabál. A zeneklippek 80 százalékában csak hosszú lábú, lapos hasú gerlék rázzák a seggüket a közönségnek. A magazinokban tonnaszámra szemeznek veled a darázsderekú szépségek. A filmek főhőseinek testalkata is mindig dögösen vékony. Külön sorozatokat készítenek túlsúlyos emberekről, hogyan szakad meg a szépségideál hajkurászásában és próbálja elérni a vékonyságot. Külön kategóriát foglal el a Fogyókúra a GyK-s listában.


Fogyj le, és akkor szép leszel. Fogyj le, és lesznek barátaid. Fogyj le, és beilleszkedhetsz a társadalomba.


(Természetesen vannak kivételek, de 70-80 százalékban ez fröcsög mindenhonnan.)



2013. aug. 2. 11:07
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
78%

Az, hogy egy nő ad magára, nem abban nyilvánul meg, hogy nem több 55 kilónál. Mi a francokról beszélsz te is? "A nyugati országokban ez a szokás." Szarok én a nyugati országokra.

Miért baj az, ha egy 65 kilós nő szeret 65 kilós lenni? Megmondom miért: mert sok önbizalom hiányos féltékeny arra a kapcsolatra, amit az önmagával elégedett 65 kilós kialakított magával. De ezt a kapcsolatot senki nem tudja kialakítani mások helyett. Az, hogy egy nő értéke és igényessége a testalkatával összefüggésben van, borzasztóan bigott, szexista és téves kijelentés.

2013. aug. 2. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:

Tekintve, hogy most lábadoztam ki, kb. most tartok az "egészséges testalkat" felé. De ha még konkrétabb választ szeretnél, nem, hahahaha, nem vagyok túlsúlyos.


És minden provokációtól mentesen kérdezem, miért jó, ah egy nőn alig van zsír? Hol a feneke, amit markolászhatsz? Hol vannak a mellei, amit tapizhatsz? Szerinted hogy fog gyereket szülni egyáltalán, ha azon pedálozik, hogyan fogyhatna még többet? Miért érne kevesebbet az, ha valakin a trenden felül több zsír van? Sz'ar alak, máris...?

2013. aug. 2. 12:50
 13/22 hahahahaha ***** válasza:
29%
Hát nem akarok zsírt markolászni, az biztos.
2013. aug. 2. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
75%

A VS modellek többsége többgyermekes anyuka, és köszönik szépen, jól vannak, képesek gyereket nemzeni, szülni, nem vágták fel őket és egyebek.

Egyébként nem szexista kijelentés volt, hanem vélemény, amit valósnak is gondolok. Ez az egész meg nem a kilóktól függ hanem az arányoktól, ami meghatározza hogy van-e elhatárolható dereka, melle, csípője stb.

És nagy tévedésben vagytok ha azt hiszitek hogy a férfiak hájjal telített tőgyeket és narancsbőrös óriásseggeket akarnak fogdosni, mert egyes perverzeket leszámítva nem hiszem hogy bárki is vágyna ilyenre.

Kérdező amúgy tökre örülök hogy nem vagy már anorexiás, hajrá meg minden, de ne ess át a ló túloldalára.

2013. aug. 2. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 hahahahaha ***** válasza:
47%
Inkább egy kemény feszes popsit. Nekem ez tetszik. Ilyen vagyok, nem tudok, és nem is akarok ezen változtatni. Komolyan úgy gondolom, hogy a legtöbb pasi ilyen. A legfőbb oka pedig az, hogy az elhízás népbetegség, és nem a média akarja a "szépségideált" ránkerőltetni. Mégiscsak erre vonatkozott a kérdés, nem?
2013. aug. 2. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
35%

A nők 90%ának testsúly és kortól függetlenül van narancsbőre. És mégis hány nő néz ki úgy, mint a VS modellek, Nekik is van narancsbőrük.

Az, hogy egy nő csak bizonyos számok esetén (méretek, súly, magasság) lehet vonzó, teljesen téves és primitív elgondolás. Lehet ez a véleményed. attól még primitív.

2013. aug. 2. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 hahahahaha ***** válasza:
63%

Kedves 10. Az idézőjelet arra kell használni, ha valaki szó szerint idézel, én pedig nem ezt írtam.


És bizony egy nő nem attól tud egészséges gyereket szülni, hogy túlsúlyos.

2013. aug. 2. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

Nem erről beszéltem utolsó, de nem fogom elmagyarázni, mert most totál feleslegesen állnék neki litániákat írni, ha nem akarod megérteni hogy mit mondok akkor kit érdekel?

Menten kajálni!

2013. aug. 2. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 hahahahaha ***** válasza:
50%

Nem tudod elmagyarázni, mert nincs igazad.


Hogy jön ide a narancsbőr, meg a méretek?

2013. aug. 2. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Nekem a sportos lányok tetszenek. Tehát azok, akik vékonyak, de nem lötyik, hanem látszik, hogy izmaik vannak, de még egyáltalán nem kitüremkedő férfias... tehát sportos! :)
2013. aug. 2. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!