Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan legyek szebb?

Hogyan legyek szebb?

Figyelt kérdés
már régóta unom ahogy kinézek és ugy érzem változtatni kellene.csak nem tudom hogyan.Próbálok diétázni mert amugy vékony vagyok csak a feleslgeg a hasamon rakodik le és borzasztó csunya mindeki azt hiszi h terhes vagyok.nem tudom milyen diétát próbáljak ki. az arcom se szép, megmarad néhány piros seb a pattanások után és nem akarnak elmulni, a szemöldököm nagyon ritka és csunya a formája szinte tiszta vizszintes a vonala,sápadt az arcom, és a hajam hiába szőke igaz sárgás árnyalatu de nem illik a bőrömhöz.sajnos eleve is nagyon gyenge kevés hajam van mert most nagyon hullik a szőkétől és borzasztóan összegubancolodik mosásnál.de a szőke szinről nem akarok levondani mert már csak ez az egy az amitől szeretem magamat:S
2009. okt. 23. 09:04
 1/5 anonim ***** válasza:
83%
ha nem illik a szőke a bőrszínedhez, akkor változtass. nem mindenkinek áll jól, én pl a barna hajam sose cserélném szőkére. lehet, hogy egy szép barna sokkal jobban állna, sokkal élettel telibb lenne, mint a srágás szőke, ami szerintem nem is szép. inkább tornázz hasra, csak a diéta nem elég. ha a szemöldököd ritka, akkor azon egy kis ceruzás utánahúzással lehet javítani. ne olyan feltűnő rajzolt szemöldököt képzel el, csak magát a szemöldököd picit erősítsd meg, ezzel az alakján is tudsz picit alakítani. próbálj ki alapozót vagy korrektort a pattanások helyére. vegyél egy fekete szemceruzát és diszkrtéen húzd ki a szemed, nagyon szépen kiemeli és nem is drága vagy nehéz művelet. sokmindent lehet csinálni, elhatározás kérdése.
2009. okt. 23. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
83%
Küldj egy fotót magadról, és "kijavítalak" photoshoppal, hogy lásd mi állj jól neked! Ha nem, akkor fogadd meg az előző tanácsát, sok sikert! :)
2009. okt. 23. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha küldenél egy képet magadról, vagy felraknál, akkor így idegen szemmel meg tudnám, vagy tudnánk mondani, hogy mi lenne jó neked. Én mindig látom első ránézésre hogy mi lenne jobb valakinek, frizurában, vagy ruhában...:D De így látatlanban, a hajadat színezd inkább egy hamvas közép szőkére, vagy sötétebb szőkére, szerintem:-).
2009. okt. 23. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Én látatlanban azt mondom, hog egyáltalán nem vagy csunya! Erről akkor fogsz meggyőződni, ha majd egy másik fiú /aki lát is téged/ mondja: milyen aranyos, szép lány vagy! Addig is legyél kicsit boldogabb, állj a tükör elé és vedd számba magadon a szépséget. Nem létezik, hogy nem találsz ilyen vonásokat. Legyen is kicsivel több önbizalmad!
2009. okt. 23. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Először is a hajad: A szőkített haj besárgul, használj rá Schauma hamvasító sampont! Utána meg tegyél rá pakolást! (Én glis kurt használok és érzem a hatását). Én is szőke vagyok, tudom miről beszélsz. :)

A szemöldököd: Vegyél egy szemöldökceruzát és azzal igazítgasd, de vigyázz, ne legyen túl művi, rajzolt hatása. Ezzel tudod korrigálni és dúsítani.

Arcod: Egy kis alapozó és rá egy könnyű púder nagyon gyorsan, egész napra el tudja ezeket fedni!

Hasad: Ezt nem nagyon tudod diétával leadni, inkább csinálj minden este felüléseket! Kezdj 20-al és hetente emeld a mennyiséget! Mire jön a nyár Neked lesz a legvonzóbb hasad a világon! :) Én régen sokáig csináltam, kicsit túlzásba is vittem, napi 400-500-at csináltam, aztán abba kellett hagynom egy betegség miatt. Azóta is kisportoltnak tűnik a hasam. ;)

2009. okt. 23. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!