Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit emeljek ki magamon, hogy...

Mit emeljek ki magamon, hogy szebb legyek, jobban érezzem magam?

Figyelt kérdés

Viszonylag jó alakom van és úgymond "aranyos" arcom legalábbis ezt a szót használták rá a legtöbben, szépnek nem tartom magam mások sem mondják, ezért úgy gondolom nem is vagyok szép. Az orrom profilból elég nagy, és úgy érzem az egész arcomat elrontja.:( Nemrég egy srác is visszautasított és már az önbizalmam is nullával egyenlő.

Mit tegyek, hogy önbizalmam legyen, hogy szépnek érezzem magam? Akkor érezném szépnek magam, ha mondaná is valaki, hogy érjem ezt el?


2011. jan. 2. 17:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem erre annyi a titok, hogy olyan ruhákba járj, amiben jól érzed magad!
2011. jan. 2. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

kép?

enékül egy tanács plasztikai műtét mell nagyobbítás

2011. jan. 2. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Nem töltök fel ide képet.

Plasztikai műtét lehet segítene, de akkor az már nem én lennék, meg nincs is pénzem ilyenr,e de ha lenne sem arra költeném.

2011. jan. 2. 18:40
 4/5 A kérdező kommentje:
Jah, és mért pont mellnagyobbítás? Az alkommal semmi gond.
2011. jan. 2. 18:42
 5/5 anonim válasza:
az okos nőknek 1millió ellenségük van a sok buta férfi!!!:) erre én is rájöttem csak amiatt kezdett érdekelni a külsőm mert jött egy srác a sulimba... senki kedvéért ne változzz meg ha így nem szeret úgy se fog, csak add önmagad és minden rendben lesz és ha sminkeled is magad akkor naturan lazán szempilla spirál alapozó puder talán egy kicsi pirosító de semmi több :)
2011. ápr. 22. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!