Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek az Oriflame...

Mi a véleményetek az Oriflame termékekről?

Figyelt kérdés

Én most kezdtem el használni a termékeit és basszus nagyon,de nagyon megvagyok elégedve!!!!Az arcom,a bőröm...komolyan mondom olyan jó érzés.Beléptem,mint szépségtanácsadó,nem azért,hogy ebből éljek meg,csak így olcsóbban jutok a termékekhez.Viszont azt tapasztaltam bárkinek ajánlom,hogy avon avon avon.Használtam azt is,de szerintem az oriflame sokkal,de sokkal jobb.Miért ilyen elutasítóak az emberek,és miért nem mernek kipróbálni dolgokat?Nem drágább szerintem mintha boltban vásárolna az ember.Arról nem is beszélve,hogy ha nem tetszik,nem válik be valami vissza adhatod és vissza kapod az árát.A boltba hiába viszem vissza,hogy ez egy szar,azt mondják így jártál.Na mindegy is,mint mondtam nem ebből akarok megélni,csak zavar,hogy ennyire előítéletesek az emberek.

Te ismered a termékeit,próbáltad már?És mi a véleményed?


2013. júl. 12. 11:17
 1/5 anonim ***** válasza:
47%
A sminkcuccaik förtelmesek, talán csak a dm-es alverde cuccok rosszabbak náluk. Ezeken kívül minden mással elégedett voltam, amit onnan rendeltem.
2013. júl. 12. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én avonos és oriflames termékeket is használok, nekem mindkettő bevált. Eddig én sem mertem kipróbálni az oriflamet, mert azt avont annyira bemagyarázták hogy csak az a jó.. Közben az oriflame is ugyanolyan jó szerintem. Ismerősöm oriflamezik és kaptunk tőle pár ajándékot, és szerintem ugyanolyanok minőségre mint az avon. Legalábbis nekem eddig bevált minden amit használtam. :) De mindkét helyről szoktam rendelni, nem a márkán múlik hanem hogy mi vált be jobban. Pl avonból rendelek szempillaspirált, de oriflameből rendelek krémet, mert az avonosra amit próbáltam, allergiás vagyok.
2013. júl. 12. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
32%

Tudod nem mindenkinek válik be ugyanaz, ami a te bőrödre jó máséra nem.


Próbáltam, nem igazán jön be, az illataik is furcsák (testpermetek) az avonosat jobban szeretem. Ez nem előítélet, hanem kinek mi tetszik.

2013. júl. 12. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az Avonból több mindent próbáltam, az Oriflame-ből csak néhányat. Az Avon-ért nem rajongok, vannak jó termékeik, pl. szeretem a hajvégápolókat, parfümök közül párat, de amiket rendeltem nagy része nem vált be, nem volt jobb (vagy sokkal rosszabb volt), mint egy átlag drogériás. Az Oriflame-től szeretem a szemceruzát amit vettem, az univerzális ajakbalzsam szerintem verhetetlen, a legjobb amit valaha próbáltam, viszont a sima univerzális balzsamokért nem rajongok. Jól néz ki a csomagolás, de használhatatlan, nem higiénikus, és nekem a rózsaszín pár hónap alatt megromlott, pedig alig használtam. Néhány parfüm tőlük is tetszik (igaz volt amit megrendeltem, és olyan rossz volt, nem lehetett használni). Mindenesetre majd még rendelek tőlük és próbálkozok.
2013. júl. 13. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
95%
Sokkal jobbnak tartom az Oriflame termékeket az AVON-nál, én annak tudom be az AVON-hoz való ragaszkodást, hogy megy a TV-ben is reklámja és az összes női magazinban és sokan azt hiszik, hogy amit reklámoznak az már jó is. A sminkjeik is nagyon jók, van 1-2 rosszabbul sikerült termékük, de tényleg nem sok. Szóval teljesen egyetértek a kérdezővel.
2013. szept. 30. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!