Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi a véleményetek az oriflame...

Mi a véleményetek az oriflame babaápolási termékekről? Babátok hány hónapos korától használtátok ezeket?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 30. 09:20
 1/3 anonim ***** válasza:

Én még nem hallottam és nem is használtam ilyet,de szerintem 1 éves kor körül használhatod,ha nem érzékeny a baba bőre!

ez az én véleményem,pontosan nem tudom!Bár Én biztos nem használnék ilyet....

2009. ápr. 30. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Nyugodtan lehet használni már egész pici kortól, teljesen bőrsemleges, hársfakivonatot tartalmaznak. Nemzetközi statisztika szerint az Oriflame babaápolóinak a pH értéke SOKKAL közelebb van az 5.5-höz, mint a Johnson-é, ami eleve az 5.5-tel reklámozza a termékeit!! Úgyhogy jó szívvel ajánlom, a visszajelzések nagyon pozitívak!
2010. jan. 5. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Sziasztok!


Most már két hónapos a kisfiam, és a kezdetektől ezeket használjuk. Csodaszép a bőre, nincs kiszáradva, olyan igazi selymes kis bababőr. :)

Én mindenkinek bátran ajánlom ezeket a termékeket, nekünk nagyon bevált!

2010. jan. 22. 09:44

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!