Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek az Oriflame...

Mi a véleményetek az Oriflame termékekről?

Figyelt kérdés

Kiváncsi lennék kinek mi a véleménye az Oriflame termékekről,esetleg kedvenceiteket is leírhatjátok.Vagy amit utáltok,rossz élményetek volt vele.:)

minnél több kommentet várok.


2012. aug. 11. 23:29
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Van, ami jó, én nem tartom kiemelkedőnek. Az árak is csak akkor jók, ha épp valamit nagyon leakcióznak, egyébként a drogériás szinten mozognak kb., viszont a drogériákban legalább meg tudod fogdosni/szagolni/tesztelni az adott terméket, én ezt nagyon hiányolom a katalógusos rendelésnél.


De a szezonális akciók néha megérhetik, a tejes-mézes kéz-és testápolókrémjük például klassz, de az 1699 forintos eredeti ár horrorisztikus, annál jóval kevesebbért kapunk szintén jó terméket dm-ben, Rossmannban, de most az augusztusi katalógusban 699 Ft-ra le van értékelve, így már inkább megéri és rendeltem is egyet.

2012. aug. 12. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is akciós dolgokat érdemes venni, amúgy kicsit drágállom, bár vannak azért olcsóbb dolgok is. Az áfonyás-levendulás arckrémet nagyon szeretem, és az nem is drága, akciósan meg pláne. A kézkrémek, amiket próbáltam, a nagyon száraz bőrt nem annyira hidratálták.

Olyan sok mindent még nem próbáltam azért, úgyhogy eddig azt mondanám, hogy összességében nem rossz.


20/L

2012. aug. 12. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én meg a szőlős arckrémet imádom. Szerintem a krémeik nagyon eltaláltak lettek :)
2012. aug. 12. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Én közel egy évig AVON-oztam, aztán rátaláltam az Oriflame-re. Kipróbáltam pár terméket, amik nagyon tetszettek, ezért bele is vágtam. Ha nem lennék szépségtanácsadó, akkor is az lenne a véleményem, hogy a termékek nagyon jó minőségűek, bár a Nature Secrets samponok kissé szárítják a hajamat, de a HairX samponok csodát tettek a hajammal, kevésbé zsírosodik, dúsabb is lett a hajam. A testápolók nagyon hamar beszívódnak a bőrőmbe, nagyon kellemes állaguk van, és ami különösen tetszik a termékekben, hogy nem erős, parfümös, tömény illatuk van, hanem olyan tisztaságérzetem van tőlük:) A dezodorokat is imádom, próbáltam már Dove, Rexona stb, márkás dezodorokat, de az Oriflame-es deok magasan verik ezeket! Körömlakkok nekem tartósak, szempillaspirálok eszméletlen jók.

Szóval összességében én nagyon szeretem a termékeket, nem azért, mert szépségtanácsadó vagyok, és "kötelességem" lenne, ha nem lennék az, akkor is rendszeresen használnám a termékeket.

2012. aug. 12. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
63%
Szia ha érdekel pár termékmintát tudok adni neked kipróbálni, szerintem jók a termékek, rossz tapasztalatom ég nem volt, ha érdekel írj
2012. aug. 12. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
sziasztok:) köszönöm a véleményeket, csak kíváncsi voltam kinek mi a véleménye az Oriflame-s termékekről.Amúgy én magam és szépségtanácsadó vagyok és nagyon szeretem csinálni is meg a termékek is nagyszerűek.Szinte mindent innen használok,egyszerűen imádom.
2012. aug. 13. 13:51
 7/7 anonim ***** válasza:

Az Oriflame-en belül a kedvenc termékcsaládom az Optimals.

A kedvenceim az Optimals Tisztító Arctej,és az Optimals oxigénes-frissítő arcpermet.

Nálam a Pure Nature termékcsalád aloe verás tonikja nem tisztít,inkább frissítőnek mondanám,de az sem nagyon..A Pure Nature aloe verás arckrém pedig zsírosítja a bőröm,az éjszakai krémjével együtt...

tehát a véleményem az,hogy szeretem az oriflame-t viszont van pár termék ami nem jön be.

2012. szept. 6. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!