Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Most ez komolyan túl vékony?

Most ez komolyan túl vékony?

Figyelt kérdés

Az elmúlt hetekben az ehhez hasonló képeknél mindig azt látom, hogy túl vékony, meg plöttyedt, stb. Komolyan nme tetszik ez a férfiaknak??


[link]


Ilyen alakom van, mint ennek a lánynak a képen azzal a különbséggel, hogy a hasam egy kicsit laposabb izmosabb, a combom meg talán kevésbé feszes még(bár annak kb 2-3 hónap kell még). A karja nem látszik, de az is izmos. Sportolok, nem koplalok, ilyen alakkal 170 centi és 54 kg vagyok.

És ez komolyan plöttyedt lenne meg túl vékony? Olyan lányoknál olvasom ezeket, akiknek szerintem tökéletes alakjuk van. Igazából már komolyan nem értem mit várnak az emberek...


Egyébként meg vagyok magammal elégedve, sose volt gondom a férfiakkal, de azért ezeken én már teljesen elképedtem.


2013. jún. 30. 13:40
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
15%
Szerintem ez jó alak, én is ilyenre "gyúrok". Amúgy mit és mennyit sportolsz? Én most 175 cm és 56 kg vagyok, feszesíteni szeretnék, itthon pilates-ezem és futok, ez szerinted jó? (21L)
2013. jún. 30. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
36%

Akik azt mondják, hogy ez túl vékony, azok zsírosabb LÁNYOK/NŐK, hidd el! ;)


Ez pont tökéletes alak.

2013. jún. 30. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
38%
nagyon szép alakja van! :) szerintem nem túl vékony..(és ezt úgy mondom hogy én nem vagyok nádszál karcsú sajnos) bár már elég sokat fogytam (18kg), de egy 10-es még hátra van.. viszont baromi szívesen elfogadnám ezt a testet :D 17/L
2013. jún. 30. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
36%

Nem túl vékony, tökéletes alakja van.

Látszik rajta, hogy sportolással, nem éhezéssel alakította ki.

2013. jún. 30. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Vékonynak vékony de nagyon szép szerintem és izmos. Plöttyedtet erre a képre biztos nem mondd senki....
2013. jún. 30. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
2. vagyok. Nem vagyok sem nő, sem zsíros, sőt azt mondják rám, hogy úgy nézek ki, mint akinek nincs mit enni.
2013. jún. 30. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:

Örülök neki, hogy azért vannak itt is olyanok, akik ezt szépnek gondolják. :)


Egyébként az egyik válaszolónak. Nem vagyok kórosan sovány, nincsenek kint a bordáim, nem éhezek, csak sportolok.

Genetikailag vagyok ilyen, anyukám a 170 magasan 50 kg-val ment férjhez és csinos, nőies, vékony volt, de nem nézett ki kórosan soványnak.


Szóval köszi, de nem csak járni, lélegezni tudok ezzel a súllyal.

2013. jún. 30. 17:04
 18/20 anonim ***** válasza:
100%
ez nem is túl vékony, ez undorító aránytalan
2013. júl. 2. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Undorítónak,aránytalannak,és soványnak nevezitek?! Mindezt csakis féltékenységből, hiszen a kommentekből látva ti sem vagytok jobbak egy szikrával sem;) ÉS SZERINTEM FOGALMATOK SINCS ARRÓL, HOGY EGY LÁNY MENNYIT DOLGOZIK AZON,HOGY ILYEN ALAKJA LEGYEN!:))) A kérdezőnek pedig további sok sikert a sportoláshoz, hasonló cipőben járunk!;)
2013. júl. 2. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
2. vagyok megint. Én nem mondtam, hogy undorító, mert ez nem is igaz, de vékony nagyon.
2013. júl. 2. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!