Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Most ez komolyan túl vékony?

Most ez komolyan túl vékony?

Figyelt kérdés

Az elmúlt hetekben az ehhez hasonló képeknél mindig azt látom, hogy túl vékony, meg plöttyedt, stb. Komolyan nme tetszik ez a férfiaknak??


[link]


Ilyen alakom van, mint ennek a lánynak a képen azzal a különbséggel, hogy a hasam egy kicsit laposabb izmosabb, a combom meg talán kevésbé feszes még(bár annak kb 2-3 hónap kell még). A karja nem látszik, de az is izmos. Sportolok, nem koplalok, ilyen alakkal 170 centi és 54 kg vagyok.

És ez komolyan plöttyedt lenne meg túl vékony? Olyan lányoknál olvasom ezeket, akiknek szerintem tökéletes alakjuk van. Igazából már komolyan nem értem mit várnak az emberek...


Egyébként meg vagyok magammal elégedve, sose volt gondom a férfiakkal, de azért ezeken én már teljesen elképedtem.


2013. jún. 30. 13:40
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

MAGADRÓL tegyél képet, ha használható választ akarsz!!!


Ez a nő a képen ritka mű. Aránytalan. Műmellek.. és az a derék???

2013. jún. 30. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon is vékony.
2013. jún. 30. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Nem fogok magamról felrakni képet. Tényleg nagyon nagy a melle a lánynak, bár szerintem nem feltétlen mű. Nekem azért ekkora nincs. De vékony derekam van. Attól még hogy sportolok van csípőm, fenekem, nem tűntek el az idomaim.
2013. jún. 30. 13:45
 4/20 anonim válasza:
Ha sportolsz és izmos vagy,akkor nem vagy feltétlenül túl vékony! És amúgy is...az a lényeg, hogy meg legyél magaddal elégedve! Megvagy? Hmmm...? :)
2013. jún. 30. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

A lábammal még nem teljesen, de dolgozok rajta. :) Egyébként jól érzem magam a bőrömben, és mondom, sose volt gondom, csak nekem épp emiatt elképesztő, hogy itt mindenki mindenkire azt mondja, hogy túl vékony... :)


Valahogy én azt látom a környezetemben, hogy senki se bánja, ha ilyen csajt felszedhet.

2013. jún. 30. 13:52
 6/20 anonim ***** válasza:
60%

Hát annak biztos vékony aki Kim kardashian féle nőkre bukik, nekem special meg az már kövér..

Akit te linkeltél az számomra ideál

21/F

2013. jún. 30. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
48%
tényleg túl vékony
2013. jún. 30. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
15%
én 171 cm és 52kg vagyok és nem tartom magam túl vékonynak pont ideális én is izmosodok most kicsit aztán már meg leszek tökéletesen elégedve magammal.Tudod aki erre azt mondja csúnya annak biztos a nagy seggű nagy hasú csajok jönnek be de pl barátnőm is 171 cm és 63 kg és az már nekem nem szép.
2013. jún. 30. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
78%
170 cm mellé 54 kg ha csak nem vagy 12 éves, az betegesen sovány, és ha valaki azt állítja nekem, hogy 54 kg-ba belefér egy 170 cm-es nőnél a normális méretű izomzat, az kezdjen el számolni: vér, csonttömeg, bőr, a szükséges zsírtömeg stb. aztán rájön, hogy 54 kg-ba csak annyi izom fér bele, ami minimálisan kell ahhoz, hogy egyáltalán állni, sétálni és lélegezni tudjon az illető
2013. jún. 30. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
16%

Én szeretném, ha ilyen alakom lenne, bár így sem tartom magam "plöttyedtnek" (maximum tényleg kicsit túl vékonynak, de próbálok rendesen enni is és sportolok is). Itt általában azt mondogatják, hogy a "van rajta mit fogni" lányok tetszenek a férfiaknak, mondjuk szerintem nagy része azoknak, akik ilyennek tartják magukat, már túl vannak ezen a kategórián.

De szerintem ez a lány teljesen rendben van, sőt.

2013. jún. 30. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!