Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A férfiak/pasik milyen lányoka...

A férfiak/pasik milyen lányokat szerettek?

Figyelt kérdés

16/L

A kisebb vagy nagyobb mellűeket? A szőkéket vagy a barnákat részesítikelőnyben? A fehér vagy a barna bőrűeket? A kedves vagy inkább a kicsit nagyobb szájuakat? Légyszi mindent irhatok le,hogy nektek hogy néz ki a tökéletes.

Szeretnék ötleteket meríteni belőle:) Milyen legyen a belője, tulajdonságai, és persze a külseje?


2013. jún. 22. 18:29
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Mellméret nem számít.

Hajszín nem számít.

Bőrszín nem számít( kivéve ha agyon van szolizva, mert az nálam nem nyerő)

Lehet nagy szája, de emellett ne legyen egy bunkó.

Nem túl vékony, sportos, meg tudjon szólalni értelmesen, legyen humorérzéke és szeressen.

2013. jún. 22. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Inkább kisebb, vagy közepes, számomra a tökéletes a 75B méret.

Inkább a barna.

Mindegy, nem zavar, ha fehér a bőre, de ha barna, akkor sem, barnán egy picit talán kívánatosabb, de ne legyen túl csokibarna.

A kedveseket.


Egy számomra tökéletes lány leírása:


160 centi

vékony testalkat

picit kiálló medencecsontok

jó illat

természetesen szép arc

barna, mellig érő egyenes haj

szexi száj

75B-s cicik

formás fenék


belsőre:

-aranyos

-romantikus

-szeressen sétálni

-legyen vidám, szeressen hülyéskedni

-bújós

-szereti, ha ölelgetik

-kedves

-tudjon cukin nézni:D


kb. ennyi

2013. jún. 22. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Hát mert én fehér bőrű, hosszű barna hajam van és zöld szemem. Nem vagyok az a bunkó típus, de azért megtudok szólalni. A humorérzékemmel semmi gond. Mellem nagyon pici. Vékony vagyok. Szeretek divatosan öltözködni, persze nem az a kirívosan. Sminkelem magam, de nem agyon. Segítek másokon ha tudok. Barátkozós típus vagyok. Nem szeretem az olyanokat akik lenézik a másikat. Kiállokmásokért. Hibám persze, hogy néha túlzásba esek. Ha veszekedni kezdek valakivel egy picitel durvulok. Persze nem verekedek.
2013. jún. 22. 19:22
 4/14 A kérdező kommentje:
Hát én 167cm vagyok. Husis számvan. A többiek szerint nagyon aranyos vagyok mindig ,Őzikeszemeim vannak. Szeretek hülyéskedn, persze azért van határ is. Kicsi a mellem is.A medencecsontom az kiáll , azt nagyon szeretem:)
2013. jún. 22. 19:25
 5/14 anonim ***** válasza:
Mit is mondtál, merre laksz?:D
2013. jún. 22. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Bécsben:)
2013. jún. 22. 19:30
 7/14 anonim ***** válasza:
Hát persze, végülis csak 300 km...
2013. jún. 22. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Ám te hol laksz?:)
2013. jún. 22. 19:34
 9/14 anonim ***** válasza:

Mell: mindegy

Haj: mindegy, amíg nem festett

Bőr: fehér, a cigókat senki se szereti

Smink: pfuj

"szeretekdivatosanöltözködnide...": pfuj

2013. jún. 22. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Egyszer volt festve a hajam, de már azt is megbántam. De már az eredeti hajszínem van cserencsére.
2013. jún. 22. 20:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!