Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » FELMÉRÉS! Fiúk, férfiak,...

FELMÉRÉS! Fiúk, férfiak, milyen lányokat/nőket szerettek?

Figyelt kérdés

Üdv mindenki! Szeretnék felmérést készíteni ebben a témában. Egyszer már kiírtam a kérdést, de nem írtatok választ. Szóval most kiemeltem a felmérést.

Az alábbi dolgokra lennél kíváncsi, kérlek olvasd végig, de fűzd hozzá a saját szempontjaidat is.

Milyen külső tulajdonságokkal bírjon a lány/nő.

Zavar-e a súlyfelesleg, és ha igen mennyitől és mennyire?

Mennyire számít a külső?

Milyen belső tulajdonságai legyenek meg mindenképpen?

Mennyire fontos, hogy tud-e főzni?

Mennyire számít, hogy egyéniség?

Szereted-e ha igazi egyéniség? (mivel van aki a tök átlag lányokat szereti, tapasztalat)

Visszahúzódó, félénk, vagy inkább vad és merész?

Persze további szempontokat is várok :)

A kort FELTÉTLENÜL írjátok oda!

Az alábbi csoportokba lesznek besorolva:

15 év alatt

16-17 év

18-20 év

21-23 év

24 év felett


Remélem segítetek a felmérés elkészítésében, az előző hasonlókérdések nagy részét átbogaraztam, szóval ne linkeljétek be, és kérlek ne tegyetek gúnyos megjegyzéseket sem. Ez csak egy egyszerű felmérés, amit szeretnék elkészíteni. Előre is köszönöm mindenkinek a segítséget^^

23/L (és most már a 25 éves barátja is kíváncsi lett ;D)


2010. júl. 19. 21:45
 1/9 A kérdező kommentje:
akarom mondani, lennéK kíváncsi:D
2010. júl. 19. 21:54
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

A súlyfelesleg addig nem zavar amíg nincs rajta mondjuk plusz 30kiló.

Valamilyen szinten igenis számít a külső,sőt elég sokat.

Belső tulajdonság,legyen közvetlen és kedves.

Hát a főzés,erre nem tudok válaszolni,mert szerintem alap szinten minden nő tud főzni,az csak hülye duma,hogy még a ránttota is gondot okoz egyes csajoknak.

Egyéniség? Átlagos is jó,nem fontos,hogy valami extra vagáns nő legyen.

Legyen visszahúzódó,félénk,vad és merész egyes helyzetekben:D

20 f

2010. júl. 19. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

21 vagyok.

Milyen külső tulajdonságokkal bírjon a lány/nő. - nekem a szőke hajú kék, szemű lányok az eseteim. főleg a világos szem jön be nagyon. egyébként meg legyen csinos, de nem érdekel, hogy hány centi, hány kiló.

Zavar-e a súlyfelesleg, és ha igen mennyitől és mennyire? - a vékonyabb lányok tetszenek, de egy kevés súlyfelesleg nem számít, se a hasán se máshol. Ezt a "mennyitől" kérdést nem igazán értem.

Mennyire számít a külső? - az fog meg, mint mindenkit, kár tagadni.

Milyen belső tulajdonságai legyenek meg mindenképpen? - legyen kedves. Egy bunkó lány akárhogy nézhet ki, nem érdekelne (max. egy-két alkalomra).

Mennyire fontos, hogy tud-e főzni? - semennyire

Mennyire számít, hogy egyéniség? - semennyire. közhely, de mindenki egy külön egyéniség, igaz összeollózva innen-onnan néhány viselkedési elemet.

Szereted-e ha igazi egyéniség? (mivel van aki a tök átlag lányokat szereti, tapasztalat) - lásd feljebb.

Visszahúzódó, félénk, vagy inkább vad és merész? - ne legyen nagyon visszahúzódó, és ne legyen nagyon vad. az elsővel nem nagyon lehet mit kezdeni sajnos, a második pedig nem túl nőies. legyen kedves, nőies, de ne legyen prűd;)

2010. júl. 19. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Szia. 15/lány vagyok


1.)a külső bizonyos határokig mindegy

2.)ne legyen annyira kövér, lehet rajta egy kicsi felesleg

3.)legyen szimpatikus, odaadó, segítőkész, együttérző, hűséges, olyannak fogadjon el, amilyen vagyok

4.) a főzés annyira nem fontos

5.) mindegy, hogy van-e egyénisége

6.) ne legyen félénk, de merész sem


Saját szempontok:

-legyen olyan tulajdonsága (mindegy, hogy mi az) amivel levesz a lábamról

-ne legyen egoista

-meg tudjon engem nevettetni, fel tudjon vidítani

-nem muszáj, hogy romantikus legyen

-legyen figyelmes, ne legyen feledékeny,



Asszem ennyi. 15/L

2010. júl. 19. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

-Súlyfelesleg nem zavar olyan +15-20kg-ig.

-Számít a külső, de inkább az átlagos/természetes lányok jönnek be.

-Belső tulajdonságba talán a legfontosabb a hűség, és az igazmondás.

-Ha az alapdolgokat meg tudja főzni az nem hátrány, de sztem az én korosztályomba ez még nem számít(18-20év).

-Szeretem ha egyéniség, ha van kisugárzása, ez bizonyos helyzetekbe háttérbe szorítja a külső megítélését.

-Inkább visszahúzúdó, félénkebb legyen. Ezek a lányok sztem hűségesebbek, és romantikusabbak is.


19/F

2010. júl. 19. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

első: köszi a választ :D Látom a súlyfelesleg téma annyira nem zavar, ez a jó^^ A főzés pedig igenis igaz, van olyan ismerősöm, aki a rántottát is elszúrja :D


második: a "mennyitől" az akart lenni, hogy "kábé hány kilótól zavaró" köszi a választ :D


harmadik: most vagy a férfiideálodat írtad le, vagy... :D Nem, nem mutogatok, csak elsősorban a fiúk válaszait vártam/várom továbbra is :D


negyedik: nagyon szép tulajdonságok :) Ebben szinte teljesen egyet is értesz a barátommal (kivéve a főzés dolgot). Azt vettem észre, azok a lányok ilyenek, akiket úgymond "nem ragad magával a tömeg". Szerencsére vagyunk még :D


Köszönök eddig minden választ, és várom a további válaszokat is :D Kérlek titeket, a felmérés tekintetében linkeljétek tovább gyk-s fiú ismerőseiteknek ^^" fontos lenne ez nekem.

2010. júl. 20. 21:26
 7/9 anonim ***** válasza:

-zavar és eléggé , azt nemtom modnani h hány kilo de látszik ha vki már "lötyög" :D

-eléggé számit a külsö mer az alapján választom ki h érdemes e nmegtudni milyen belsöleg és a tulajdonságai szal alapelvárás

-legyen humoros,kedves,hüséges,meglehessen vele beszélni mindent,ne legyen unalmas,ne legyen tul visszahuzodo,"éljen"

-fözés nem lényeg mer én tudok:D

-na ez az ami nagyon fontos nekem , h legyen egyénisége

-én nem az átlagot szeretem hanem akiben van ami megfog

-vad és merész mer aki visszahuzodo az unalmas :S pörögjön bulizzon ö is mint én


ja és 16-17éves csoportba vagyok

2010. júl. 21. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

A második vagyok.

A súlyával kapcsolatban nem nagyon tudok számokat mondani. Egy átlagos magasságú lány hatvan egy-két kilónál ne legyen nehezebb. De inkább 60 alatt.

2010. júl. 21. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

1)

Mindegy a haj vagy a szem szín...de azért ne legyen pl.:fekete-azúrkék;legyen nőies alkata: kebles, formás

popóval...plusz ne legyen nagyon sápadt legyen színe.

2)

Igen engem zavar leginkább ha a hasán van.

3)

Sokat számít.

4)

Legyen kedves, szerény, néha kicsit vad, humoros, mosolygós

5)

Nem kell profi szakácsnak lennie de azért ne legyen neki idegen a konyha.

6)

Sokat számít.

7)

Igen...legyen kicsit félénk de tapasztalt.


21-23/F

2010. aug. 16. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!