Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért nem szeretik a férfiak/f...

Miért nem szeretik a férfiak/fiúk a sportos lányokat?

Figyelt kérdés

Én 18 éves lány vok és kajakozom! Ettől függetlenül nem tartom magam aránytalanul pasis alkatúnak!

Legtöbbször ugratnak,hogy húú mekkora a vállam!.... és h nem szívesen "kapna tőlem pofont"!???

Ezt hogy is kéne értelmeznem?

Miért van az, h egyből a pofon a reakció és az ütés? :O


2009. febr. 23. 04:00
 1/6 anonim ***** válasza:
68%
Konkrétan hallottad valamelyiktől hogy nem szeretik a sportos lányokat? Én 8 éve testépítek ( nem vagyok olyan akinek már nincs női formája és eltorzult az arca az izmoktól, hanem szép arányos) de nem találkoztam még olyan fiúval aki fujjongott volna. Nővel annál inkább, de az meg tuti irigység, a legtöbb nő a fél karját odaadná, ha ilyen izomzata, teste lenne, mint neked meg nekem:)) Szerintem tetszel nekik:)))
2009. febr. 23. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Azert mert még a csapbol is a plázacicák folynak,mindenhol csak ök a menök,a pasik döglenek értük.Hmm... Nöideálok
2009. febr. 23. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk azért nem tetszik a férfiak többségének a nagyon sportos nő, mert lehet, h a nőnek több izma van, meg erősebb is, mint a pasi :), ami által kisebbségi érzésük lesz. :) A másik, hogy vannak nők, akik túlzásba viszik, és már nem is nőiesek... Mint az ilyen testépítők, meg "fitneszlédik". (persze sok kivétel is van!!!) Egy nőn igenis, legyen egy kis fölösleg (de csak egy kicsi), ne csak egy nagy izomtömeg legyen.


Nekem osztálytársam úszik, versenyekre jár, és, igen "szép" széles vállai vannak, tipikus férfias testalkata van, de nagyon jó fej csaj, meg közvetlen, és hiába férfias, mégis szeretik a pasik.


Amit meg írtál, hogy miket mondanak neked, az csak az irigység, meg a butaság jele...

2009. febr. 23. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
otromba hatást kelthetsz,nem vagy nőies,ennyi.
2009. febr. 24. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

szerintem ne figyelj azokra akik pfujjognak !!!

legyen onbizalmad es csak erezdd magad jol a testedben:)

amugy en aerobikozni jartam meg tancolni.. es mikor abbahgyatam elgyengultek az izmain hasizmom is emg mdienn.. es sot engem baratom kuldott hogy menjek sportolni..

szoval szeritnem is szeretik a fiuk ha azert van alakod es kis sportos fitt eletvidam csajszi vagy :)

aku meg pfujjong:

pl no azert mert irigy

pasi meg azert mert kissebbseg erzeter van pl h neki semmi izma csak sopoci.. :P

szoval nyugii bizti bombacsaj vagy !!1

2009. febr. 25. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Szerintem ne foglalkozz velük. Vannak olyan emberek akik szerint az izmos test nem nőknek való. Ennek ellenére nekem bejönnek az izmosabb lányok. 17F
2010. júl. 29. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!