Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A férfiak a szőkéket vagy...

A férfiak a szőkéket vagy barnákat szeretik?

Figyelt kérdés
Tényleg jobban szeretik a fiúk a szőkéket? és ha igen miért van ez igy?
2009. febr. 18. 20:07
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Sztem tök mindegy, mert a kisugárzás számít. közhely de így van. úgy a külsőd és önmagad összhangja. ha ez rendben, teljesen mindegy, szőke vagy-e, barna, vagy vörös.

ezt bizonyítandó, láttam én már buliban szőke nőt kétségbeesettem teperni pasikra, de nem nagyon kellett egyiknek sem. (pedig annyira nem nézett ki rosszul, csak mondjuk közönséges volt)

2009. febr. 18. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Azért van hogy a szőkékre jobban buknak mert úgy érzik,hogy könnyebben kaphatók bármire na meg miért van a sok szőke nős vicc?De szerintem is mindenkinkinek más tetszik még jó hogy nem egy tipusú nőre bukik az összes pasi.
2009. febr. 18. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Én szőkés-barna vagyok. Most akkor én??? :DDD


Szerintem a szőkékre a felszínes pasik buknak jobban (tisztelet a kivételnek!) mert tényleg könnyebben kaphatónak tűnnek.

Persze én itt a plázacica féle szöszikre gondolok, nem egy "igazi" szőke NŐRE. Mert a plázalányok csak lányok.


A barna kedvességet sugároz, főleg kis őzike szemekkel. Szerintem a barnákat jobban szeretik.


Igaz én a feketékre esküszöm :D


De tényleg mindegy a hajszín, nem az fogja meg a pasikat. A legtöbbnek nincs meg, hogy "én csak x hajú lányokkal járok!!!" igazából mindegy.

2009. febr. 18. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Azt olvastam valahol, hogy a férfiak mostanában már inkább a barna hajú nőket kedvelik.(Volt valami felmérés, hogy a befolyásos férfiak barátnőinek 60%-a barna hajú.)
2009. febr. 18. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
más hajszín is létezik, de sztem nem a hajszín a döntő, hanem a kisugárzás
2009. febr. 19. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a szőkéket! :D
2010. jan. 27. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!