Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért szeretik ennyire a...

Miért szeretik ennyire a férfiak a papucsokat?

Figyelt kérdés
Lehet, hogy én vagyok csudabogár, de valahogy nekem olyan összeegyeztethetetlen dolog a férfias férfi mivolttal az, amikor nyáron papucsban jár. Maga a lábfej és a lábujjak láttatása nekem olyan feminin hangulatú dolog.
2011. ápr. 4. 07:43
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Ízlések és pofonok. Szerintem még mindig jobb egy papucs, mint egy szandál (sokaknál) térdzoknival.Mondjuk a strandpapucs meg a lábujjközis pasin elég fura, de a zártabbak szerintem nem rosszak.
2011. ápr. 4. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

Én meg továbbra is papucsban vagy szandában járok zokni nélküll attól függ vezetek e de inkább papucsban járok sőt laza boxert szoktam hordani de yáron azt sem.

És nem érdekel egyeseknek ez milyen férfiatlan vagy feminim hangulatú mások nem tetszéséért nem fogok meggyúladni nyáron a dög melegben. 24/F

2011. ápr. 4. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

nekem eddig egyik pasim se hordott papucsot, és zavart is. szerintem rossz ránézni, ha a nyári 40 fokban is a sportcipőt hordja, hogy nem sül meg benne a lába???

a mostani párom hord papucsot, és imádom. szexi tud ám az lenni

2011. ápr. 4. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

Párom nem szereti,egyedül strandon veszi fel

Egyébként nyáron is 40 fokban zárt cipő...(szerencsére nem büdösödik a lába)


Hiába vettem neki olyan szandát,papucsot,ami illik a stilusához,ott porosodik,szerinte "nem férfias"...


de az mitől férfias,hogy beleposhad a lába a meleg cipőbe?

2011. ápr. 4. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Nekem még apukám is papucsot hord nyáron! 43 éves, szóval fiatal, és egyébként nagyon jól áll neki
2011. ápr. 4. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

szerintem semmi baj egy ízléses papuccsal/szandállal. inkább ezt hordja, mint hogy beaszalódjon a lába.


27/l

2011. ápr. 4. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
94%
Elég beteg vagy. Utálom, ha valaki azért akar korlátozni, mert fiúnak születtem. Igenis ffiként jogom van mentes vizet inni, majonézt enni és papucsban járni, ha olyan idő van. És, ha szerinted pl. az én szőrös lábujjam feminim, akkor veled tényleg komoly baj van.
2011. ápr. 4. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Én nagyon szeretek nyáron papucsot hordani, és szerintem egy igazán igényes férfinak alap darab egy szép bőrpapucs. Nekem is van, egyujjas bőrpapucsom is,pl egy kellemes nyári sétához a városban mikor elegánsabb akarok lenni, illetve sima egyszerű flipflops a strandra.


Aki fújjolnak a papucsra, az gondoljon bele, hogy nyáron zárt cipőben mezítláb egészségügyi szempontból rizikós lenni, tehát sokkal egészségesebb egy nyitott lábbeli, én az egyujjas papucsokat preferálom.


Egyébként a mediterrán országokban a nyitott lábbeli volt az elterjedt már az ókorban is a férfiak között, nem véletlenül!:)


Nyílván, csak olyan vegyen fel papucsot, vagy akár szandált(zokni nélkül természetesen) akinek ápolt a lába!

2011. ápr. 4. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Javítok: szóval aki fújjol.:)
2011. ápr. 4. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Talán mert nem rohad bele a lábuk...?

Ha majd pántos, meg bokaszalagos, magassarkú szandikat és papucsokat hordanak, akkor aláírom, hogy feminin dolog, meg persze egy öltönyös üzletembernek való papucsot nehéz találni, de hát istenem. :D Tényleg mit hordjanak?

Én nem szólok bele, a szoknyás fiúcskák nálam is kicsapják kicsit a biztosítékot, de az is az ő dolguk. A szememet jobban bántják a passzos gatyás tehénkék.

2011. ápr. 4. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!