Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért szeretik ennyire a...

Miért szeretik ennyire a férfiak a papucsokat?

Figyelt kérdés
Lehet, hogy én vagyok csudabogár, de valahogy nekem olyan összeegyeztethetetlen dolog a férfias férfi mivolttal az, amikor nyáron papucsban jár. Maga a lábfej és a lábujjak láttatása nekem olyan feminin hangulatú dolog.
2011. ápr. 4. 07:43
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

10:31 nem miattam kell megválasztanod a lábbelidet, ez félreértés (elfogadom a "beteg vagy" nyilatkozatod visszavonását, semmi gond) én a kérdésben is azt írtam, hogy lehet, hogy én vagyok a csodabogár, de NEKEM tűnik férfiatlannak.

Én csak kíváncsi voltam arra, hogy mi ez az aránylag újkeletű papucsmánia, mikor régen is voltak meleg nyarak és akkor kevesebb lábfejláttatásos férfi volt.

2011. ápr. 4. 12:36
 12/18 anonim ***** válasza:

Már nem azért, de akkoriban, mikor a férfiak még nem hordtak papucsot, a nők se nagyon tették. Ez majdnem egyszerre lett divat. Amúgy engem csak az ilyen bőrpapucsok zavarnak: [link] vagy főleg ez: [link] és ez [link] nekem azok olyan lúzerül néznek ki (viszont inkább ez, mint hogy nyáron belerohadjon a lába a zárt cipőbe!!!), de semmi bajom egy sprotos flip-flop papuccsal. Nekem volt olyan pasim, aki szerint a flip-flop b*zis, de szerintem meg hülyeség, nagyon szexi tud lenni számomra egy férfi világoskék, laza farmerben, laza pólóban vagy ingbenés egy ilyen papuccsal: [link]

[link]

[link]

ez a legjobb: [link]

2011. ápr. 4. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de akkor én is csudabogár vagyok...:P Párom is hálisten így gondolkodik. Papucs max a strandon, a lába nem büdösödik be és semmi ilyesmiről nincs szó nyáron.:)
2011. ápr. 11. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Nálad a pont!
2011. ápr. 11. 19:08
 15/18 anonim ***** válasza:

Nekem volt egy pasim, aki ugyanígy gondolta, majd kapcsolatunk 3. évében csoda történt és rábeszéltem, hogy próbálja ki egyszer. Teljesen odavolt, hogy milyen jó érzés ahogy érzi, hogy a levegőn van a lába. Na innentől kezdve szerintem ő az utolsó összel, aki nagy szomorúan zárt cipőre vált akkor, amikor már tényleg muszáj.

Persze attól is függ, hogy mihez veszed fel, de egy rövidnadrág-póló összeállításhoz a zokni és a zárt ciő sokkal furább, mint a papucs..

2011. ápr. 12. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:

0:08, a Te válaszod is hasznos, mert megválaszoltad a kérdést. (Senkit nem pontozok le, ha nem ért velem egyet, max az olyanokat, akik becsmérlő megjegyzéseket tesznek a személyemet illetően.)


A frisslevegős érzést, mint pozitívumot elfogadom. Mondjuk érdekes, sokan írják, hogy "csak nem gondolom, hogy be fogja rohasztani a lábát nyáron". Ez azért furcsa nekem, mert én világ életemben vagy sportcipőt hordtam vastag pamut sportzoknival vagy valódi bőr félcipőt és soha, de tényleg soha nem "rohadt" be a lábam. Ugyanakkor, amikor kiskoromban még a szülők pl szandált erőltettek rám, mindig úgy éreztem magam az utcán, mintha meztelen lennék, mint aki nincs felöltözve teljesen. Aztán egyszer, pont a messzeföldön híres szandál és papucsgyűlöletem miatt, heccből kaptam egy ilyen lábujjközös flip-flop strandpapucs-szerűséget. Hát mit ne mondjak utcára nem vettem fel, de a balatoni nyaralásra levittem. Arra használtam, hogy a kempingben az apartmanból a vízpartig lemenjek benne. Hú de utáltam, nem lehet benne menni, csak totyogni, mint a kacsák. Aztán ha por van, olyan retkes lesz az ember lába, hogy az csak na. Meg valahogy ez a férfi lábfejláttatás nekem nagyon idegenszerű. Úgyhogy elfogadom, hogy laza, trendi, szellős és ki-ki azt visel, amihez kedve van, de számomra egyszerűen elképzelhetetlen.

2011. ápr. 12. 07:08
 17/18 anonim ***** válasza:
Nem csudabogár vagy, hanem egy konzervatív pasi. Ennyi.:)
2011. ápr. 12. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
JJJJa! Az lehet. :)
2011. ápr. 12. 10:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!