Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Férfiak! Ti szeretitek a...

Férfiak! Ti szeretitek a vékony lányokat, vagy inkább legyen rajta mit fogni?

Figyelt kérdés
2012. jún. 29. 10:44
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Van aki egyiket szereti, van aki a másikat. És van aki mindkettőt. Annyira fölösleges ezt mindig megkérdezni.
2012. jún. 29. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ezt én sem értem mit ér azzal a kérdező, ha ír 7 válaszoló (abból eleve 3 lány de hozzáteszi, hogy "ugye nem bak hogy lányként írok), a maradék 4 válaszolóból 1 a soványat szereti, 1 a párnásat, 2 azt írja legyen sportos és csinos. Ennek mi értelme van minden nap?
2012. jún. 29. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ilyen kérdést már találsz itt 100-at.
2012. jún. 29. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
57%
Imádom. Szerintem nagyon izgató, ha vékony egy lány. Nem csontsovány, beteges gebe, hanem csak karcsú, vékony alkatú. Nem baj, ha nincs kipárnázva, az összbenyomás számít. Más férfiak meg viszolyognak az ilyentől. Ízlése válogatja.
2012. júl. 1. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Bresalio Nagy válasza:
100%

Hát ez nagyon erős általánosítás, már-már sztereotipizálás. Én pl. egyáltalán nem is a csajokat szeretem. :P De tényleg igaz, h van, aki egyiket, másikat, mindkettőt... (meg egyiket se :D).


Különben sztem az egyéni ízlésen kívül a kultúra is számít. Pl. egy molett ismerősöm mondta, h Magyarországon csak visszautasításban volt része, mert mindenkinek az volt a baja vele, h "túl kövér". Aztán kiment egy olyan országba, ahol meg kultúraszerűen azoknak a nőknek van tisztelete, akiken "van mit fogni", és ott meg mindenkinek ő kellett, és mindenki odavolt, h milyen jó nő. :D


Amúgy meg sztem a médiának is nagy szerepe van egy pasi ízlésének a kialakításában. Ha mondjuk minden női énekes deszka, és az ilyeneket nyomatja a média, akkor van rá esély, h vkinek ez kerüljön bele a női ideáljába. Így sztem a 21. században sok pasi ezért szereti inkább a vékony lányokat.

Meg aztán ha vki ösztönösen még nem is az olyat szeretné, akkor is, ha tudja, h az a "divat", akkor lehet, h azt fogja mondani, h ő is azt szereti, csak h ne mondják róla ezt meg azt a barátai.


Viszont sztem a széles csípő fontos. Vagyis hallottam egy olyat, h a heteró pasik a csípő szélességéből ösztönösen megérzik az ösztrogén kamaszkori jelenlétének mértékét, és így ösztönösen a szélesebb csípőjű csajokba látják bele, h jó anyák lehetnek majd egyszer... így azokhoz vonzódnak...


De ebben a kérdésben csak tendenciákat lehet mondani sztem. Az az általánosítás, ha már nem csak azt mondjuk, h SOKAK, hanem h mindenki ezt vagy azt, az nagyon pontatlan és felszínes sztem.

2012. júl. 1. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Ha feleség, nem számít. Ha...na mindegy.
2012. júl. 2. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

Mindenkinek más jön be.A fiuk egy lány szemébe is bele tudnak zúgni. A nő meg mást helyez előtérbe főképp a pénzt

beosztást,izmot, magasságot attól fgg hosszabb vagy pár éjszakás kaland a cél!!

2012. júl. 2. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 valvehead válasza:
Nem szeretem a girheset, eszembe jutott hirtelen pár hurkapálca comb, ami taszított. Irtózom a hatalmas zsírpárnáktól... A normális testalkat jön be, minél inkább eltér ettől az illető hölgy, annál erősebben szüksége van nálam egyéb jó tulajdonságokra (szép arc, igényes öltözködés). 26F
2012. júl. 3. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Erik64 válasza:
A szerelem a lényeg barátom,a szerelem....Nem hogy van e rajta mit fogni!
2012. júl. 8. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!