Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nagyon veszélyes vagyok a...

Nagyon veszélyes vagyok a társadalomra ilyen combokkal?

Figyelt kérdés

Úgy értem ha mondjuk egy ilyen rövid gatyát felveszek mindenki kimenekül a világból? :D


[link]


Bikiniszezonra gondolni se merek, kicsit ráfeküdtem az edzésre mostanában, mert rám fér.


18/L



2013. jún. 15. 12:29
1 2 3 4 5 6
 31/59 anonim ***** válasza:

Szerintem formásak a combjaid...

De b*szki én a múltkor olyat láttam: csaj...vagy négyszer ilyen vastag volt a lába, de nem genetika, vastag csont, vagy tömör, hanem HÁJAS..és lötyögött a hája...és ez még oké is lett volna (bár egészséges étkezéssel leehetett volna segíteni rajta), de emellé még szörnyen narancsbőrös is volt...jó még ez se lett volna annyira ház, ha nem pi**a szoknya van rajta...azt hittem behányok...O.o


Szerintem a te lábad határozottan esztétikus látványt nyújt, és ha valaki beszól miattuk neked, akkor mesélj az előbb említett csajról neki...:)


18/L

2013. jún. 15. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/59 anonim válasza:

Utolsó ez nem szép tőled, a hájas nők is emberek és, ha nem tetszik nem kell odanézni, úgy néz ki ahogy akar :)


Kérdező én szívesen benedvesíteném a nunikádat ;)

2013. jún. 15. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/59 anonim ***** válasza:

Dehogy is! Valakinek pont ezt tetszik!

Amúgy anyámnak nagyobb van! xD

2013. jún. 15. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/59 anonim ***** válasza:
A combjaiddal nincs gond, de ez a rövidfarmer nagyon ronda!
2013. jún. 15. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/59 anonim ***** válasza:
Nincs baj a lábaiddal, de a husimusi szót felejtsd már el és ez a rövid nadrág is csúnya.
2013. jún. 15. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/59 A kérdező kommentje:
Nekem a rövidnadrág meg a husimusi szó is tetszik de köszönöm a véleményeket!
2013. jún. 15. 22:16
 37/59 anonim ***** válasza:
Szerintem szépek a lábaid! Nekem teljesen bejön, ha egy csajnak van combja. A pálcika láb viszont ijesztő :S
2013. jún. 16. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/59 anonim válasza:
ühm...elég ismerős vagy így alsó félről, meg a korod is stimmel. Nem kúrtunk mi már?
2013. jún. 16. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/59 anonim ***** válasza:
abbol kiindulva hogy meg mindig szuz vagy igen nehez lenne.
2013. jún. 16. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/59 anonim válasza:
nem olvastam végig, azt írta hogy szűz?
2013. jún. 16. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!