Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek gáz a 164cm-hez a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek gáz a 164cm-hez a 63kg? Arányos testalkat, vastagabb combokkal.

Figyelt kérdés
2013. jan. 3. 22:09
 1/6 anonim ***** válasza:
Dehogy gáz.
2013. jan. 3. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem a súly és a magasság számít egy testalkatnál. Lehet valaki ezekkel a paraméterekkel egy izmos, sportos valaki, meg egy löttyedt hájtenger is. Szóval, talán egy kép vagy egy részletesebb leírás többet segíteni. (Bár a kérdésnek amúgy se sok értelme van - mert kinek a pap, kinek a papné.)
2013. jan. 3. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
attól függ, hogy fiú vagy lány vagy-e
2013. jan. 3. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem gáz, egy csaj amúgy se legyen 50 kiló alatt. 63 még nem sok.
2013. jan. 3. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha lány vagy, szerintem akkor sem probléma. Ez tényleg arányosnak tűnik, mert én általában vonzónak tartom az ilyen testalkatú lányokat. Így látatlanban ezt tudom mondani. Bár ez egyéni megítélés kérdése, és nyilvánvalóan az arc, a kinézet is számít az összhatás szempontjából nézve.
2013. jan. 3. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Teljesen arányos,biztosan nagyon csinos vagy.
2013. jan. 4. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!