Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek nagyon számít a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek nagyon számít a súly meg a testalkat? 15/F

Figyelt kérdés
Van egy lány akibe nagyon bele szerettem és hát nem merek neki szólni meg hasonló mert félek hogy elutasít a testem miatt 85kg vagyok de minden nap gyúrok hogy ezt leadjam...de szerintetek számít nagyon? mert sok olyan lányt látok aki kövérebb fiúkkal is össze jön de a legtöbb inkább az ilyen kigyúrt fiúkra bukik...:(

2012. nov. 10. 18:17
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Gyúrással nem adod le.Diéta és kardió kell..
2012. nov. 10. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 TOMAtm ***** válasza:
lehet a mackós pasikat szereti,őt kérdezd meg...
2012. nov. 10. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Igen az is lehet hogy valakinek bejössz így is. De egyébként, igen, számít.
2012. nov. 10. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
:S...hát diétázni is elkezdek
2012. nov. 10. 18:23
 5/14 anonim ***** válasza:
Sajnos a korodbeli lányok többsége még nem igen tudja értékelni a belsőt, így a külsőt veszi figyelembe, de természetesen rengetek kivétel van, csupán még nem találkoztál olyannal.
2012. nov. 10. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
2, Tudod, csak akkor mackós valaki, ha pénze van egyébként a másik lehetőség jöhet csak szóba. :D Egyébként a mai lányoknak sokat számít a külső. A legtöbb lány egy kigyúrt pasira vágyik.
2012. nov. 10. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Még mindig jobb kiinduló pont a gyúráshoz, mint ha egy cérna lennél, aki egy dekaizmot sem tud felszedni:D Amúgy egy tanács ha gyorsítani akarsz a zsír égetésen, edzd sz@rrá a combod akár minden nap, a test legnagyobb izma azzal tudod a legtöbb kalóriát elégetni.
2012. nov. 10. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 TOMAtm ***** válasza:
előző : az izom akkor is égeti a kalóriát ha nem edzed.az edzésre azért van szükség diéta alatt,mert a szervezet inkább izmot bont mint zsírt égetne - az edzés viszont rezisztensé teszi az izomrostokat a kortizol nevű hormon hatásával szemben(az bontja le az izmaid ha nem eszel).
2012. nov. 10. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Nézd, a test nagyon meghatározó. Tisztellek azért, mert edzel, és diétázol, még nehezebb lehet súlytöbblettel, rossz étkezési szokásokkal a hátad mögött edzeni, és egészségesen élni.


De tedd fel te is a kérdést magadnak. Megalkuvások nélkül összejönnél egy kövér lánnyal? Gondolom ez a lány is szép, vékony, stb...


Am a 85 kg full nem meghatározó.

Mert én 95 vagyok :D Mondjuk emellé 198 cm, és van jó néhány éves edzésmúltam :D

2012. nov. 10. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
de gyúrással legalább izomköteg lesz
2012. nov. 10. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!