Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nagyon veszélyes vagyok a...

Nagyon veszélyes vagyok a társadalomra ilyen combokkal?

Figyelt kérdés

Úgy értem ha mondjuk egy ilyen rövid gatyát felveszek mindenki kimenekül a világból? :D


[link]


Bikiniszezonra gondolni se merek, kicsit ráfeküdtem az edzésre mostanában, mert rám fér.


18/L



2013. jún. 15. 12:29
1 2 3 4 5 6
 21/59 A kérdező kommentje:
Ó ezaz. Arra gondoltam hogy növesztek szőrt és télen felmegyek a hegyekbe jetinek.
2013. jún. 15. 12:56
 22/59 anonim válasza:
100%
Szerintem jó vagy úgy ahogy vagy, aki meg előadást tart a női láb megfelelő 'anatómiájáról' itt neked,na az a nyomorult ;)
2013. jún. 15. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/59 anonim ***** válasza:

a fehér bőr is szép, csak sötét cuccokat kell hozzá hordani, mert a világos farmer mint ez, sápasztja

a legtöbb nő kerekre van tervezve, 1 hónap edzéskihagyás után is könnyen remegős, narancsbőrös lesz a comb, a hátsó és azonnal oda ugrik minden kiló (sajnos. evolúciós védekezés, hogy a hidegben a hasban lévő kölök megkapjon minden jót)

van akinek csak kőkemény, napi többórás edzés hoz eredményt (én :( )

ne aggódj, neked nagyon jó lábaid vannak, nem pálcikák és nem is sonkák.

csak igen, a combizom lehetne látványosabb

mit fogsz dolgozni? ha napi 8 órában jössz-mész mint én, szerintem minden edzés nélkül izmos lesz a lábad.

2013. jún. 15. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/59 A kérdező kommentje:
Ó én általában csak 10 percekre megállni otthon is alig vagyok. Többnyire rollerrel közlekedem a vádlit izmos is mint az állat. Husimusira meg szerintem csak a futás jó. :D De vettem lábsúlyokat azzal tudok tornázni
2013. jún. 15. 13:06
 25/59 anonim válasza:
jo vagy ugy ahogy vagy... elobb fogadd el magad, es hidd el mindenki mas is elfogad olyannak amilyen vagy.. :))
2013. jún. 15. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/59 A kérdező kommentje:
Most nézem vissza a kommentem, nem tudok írni... :D Sebaj. Én egész jó viszonyba vagyok magammal
2013. jún. 15. 13:29
 27/59 anonim ***** válasza:
sztem is jó. de amúgy amennyit sportolsz, bőven elég lenne, én is szálkás maradtam, úgy h kb semmit nem edzettem tél óta. Csak nekem rendben van a kajálásom :)
2013. jún. 15. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/59 anonim ***** válasza:
Jaj de vicces voltál-.-"
2013. jún. 15. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/59 anonim ***** válasza:
vékony lábaid vannak husimusikám, ha nem hiszed el, akkor az agyaddal vannak bajok.
2013. jún. 15. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/59 anonim ***** válasza:
Nyugi ez nem vészes,van egy osztálytársam aki kb. 160 cm és kb. 80 kiló és pics@gatya van rajta és a zsír elnyeli a nadrágját :DDD Na én attól menekülök ki a világból:P Ez pont jó^^
2013. jún. 15. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!