Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nagyon veszélyes vagyok a...

Nagyon veszélyes vagyok a társadalomra ilyen combokkal?

Figyelt kérdés

Úgy értem ha mondjuk egy ilyen rövid gatyát felveszek mindenki kimenekül a világból? :D


[link]


Bikiniszezonra gondolni se merek, kicsit ráfeküdtem az edzésre mostanában, mert rám fér.


18/L



2013. jún. 15. 12:29
1 2 3 4 5 6
 11/59 anonim ***** válasza:
Persze hogy tetszik mert nincs benne semmi ami eltér a normálistól.
2013. jún. 15. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/59 anonim ***** válasza:
30%
nem, igazabol senkinek se tetszenek a koverek, csak az itt levo 20+os szuzek mar egy noi labujjtol is begerjednek. Termeszetesen a felreertesek elkerulese vegett legalabb 5 kilo tulsuly van rajtad, ami nem tunik soknak a magyar atlaghoz kepest, de attolmeg egy attention seeker whore vagy.:D
2013. jún. 15. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/59 A kérdező kommentje:
Hát igen olyan 5 kilót szeretnék fogyni, tökéletesen eltaláltad! Te mágus
2013. jún. 15. 12:38
 14/59 anonim válasza:
100%
Tökéletes vagy!!! Egész nap tudnálak kényeztetni, nyalni hmmm jo a husimusid!! :))
2013. jún. 15. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/59 anonim ***** válasza:
igen
2013. jún. 15. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/59 anonim ***** válasza:

oroszka: szerintem a kérdező egyáltalán nem kövér.. és nincs rajta túlsúly, valami +nak mindenképp kell lanni a combon(is) ! ne legyen már olyan, mint egy fiú:P mint sok csont vékony lány... szerintem kb pont jó:)

19/f

2013. jún. 15. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/59 anonim ***** válasza:

Igeeeeen! Ha ebben a naciban kimész az utcára minden pasi téged fog nézni! At utósok tömegbaletet fognak okozni, a gyalogosok vagy infatktust kapnak, fagy a falnak mennek!


Merre jársz, merre menjek?

F.

2013. jún. 15. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/59 anonim ***** válasza:
0%
a combnak feszesnek kell lennie, es kicsivel vastagabbnak mint a vadli, a labaidon latszik, hogy csinaltal valami sportot ugy 2-3 napig, aztan abba hagytad. nem kover, de azt allitani, hogy nincs rajta felesleg egyszeruen orultseg, a labai feherek, narancsbor a kobon, es a terdeid ugy neznek ki mint 2 kifejletlen krumpli.
2013. jún. 15. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/59 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. Vívtam kb. 5 évig, most már csak kondiba járok meg kocogni. A vizsgaidőszakba ellustiztam picit... A térdeim olyanok amilyenek, és barna vagyok mint a túró tisztában vagyok vele. :D De majd jön a napsugár boldogság és szép színem lesz (talán).
2013. jún. 15. 12:50
 20/59 anonim válasza:
25%

PFUJJ!!!

Ne higgy ezeknek a nyomiknak, bármelyik punciért ölni tudnának. Szerintem maradj a hosszúnadrágnál.


Nemám. Gyk-n vagyunk, én is húználak:D

2013. jún. 15. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!