Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan kérdezzem meg anyától?

Hogyan kérdezzem meg anyától?

Figyelt kérdés

Szeretnék szőrteleníteni, sima borotvával, és még egy melltartót venni. De a melltartóval az a baj, hogy van egy fehér, és egy csíkos. Anya azt mondja, hogy elég nekem ennyi. Szerintem meg nem, és nem tudom, hogy hogy kérjem meg, hogy vegyünk még egyet, vagy valami ilyesmi.

Emellett én atletizálok. Járok versenyekre, OB-ra stb. És mivel spec. futótopban (ilyesmi [link] ) ugrok (távolugrás), fel kell emelnem a kezem, stb. Az a lényeg, hogy nem akarom, hogy látszódjon a hónaljszőrőm. Hogyan mondjam el neki, hogy borotválni szeretném, hogy ne legyen ez? Már vagy 4 alkalommal csak úgy kölcsönvettem a borotváját, és használtam, de szeretném, ha tudna is erről.

Esetleg egyéb tudnivalót, véleményt, bölcsességet is kaphatok? :)

13/L



2013. jún. 2. 19:30
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Melltartóval kapcsolatban mondhatod neki azt is, hogy szeretnéd sűrűbben váltogatni, mert beleizzadsz vagy valami, esetleg azt, hogy jól jönne egy fekete a sötét felsők alá.
2013. jún. 2. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!