Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lelkibeteg lettem? Adjatok...

Lelkibeteg lettem? Adjatok kérlek tanácsot.

Figyelt kérdés

Felsőben folyton csúfoltak a fiúk, hogy ronda vagyok. És tényleg nem voltam egy szépség. A gimiben sem rajongtak értem túlzottan, és a szalagavatómon nem tudtam táncolni, mert senkinek nem kellettem párnak. :(Pedig annyira gyönyörűek voltak a keringős ruhák:(( Pedig rengeteget változtam, nőiesedtem. Azóta is könnyen elérzékenyülök, és hamar sírok. A sok bántás az oka??? Mi a baj velem??? :((( Segítsetek...Nem azt várom, hogy dícsérjetek!!! Buta aki azt hiszi...El vagyok keseredve...:(((

Adjatok tanácsokat kérlek, hogy min változtassak. Mit alakítsak magamon??? Nem tudok ennél többet kihozni, sehogysem...:(

Ez a legeslegjobban sikeredett kép rólam. Ennyi a max, úgy vizsgáljátok.

[link]


2009. okt. 2. 20:07
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:

Szerintem szép vagy. :) Engem is sokat csúfoltak. Pattanásos és ekcémás volt az arcom nagyon sokáig. Mára rendbe jött, de mai napig nem megyek ki smink nélkül az utcára.

És tényleg nem sajnálatból írják itt hogy jól nézel ki. Mi okuk lenne rá? :)


L/17

2009. okt. 2. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 anonim ***** válasza:

Van egy olyan érzésem hogy a kérdező csak azért tette fel a képet,hogy minél több dícséretet kapjon a külsejével kapcsolatban. Mindenkinek jól esik ha dícsérik. Ha olyan bányarém lenne,tuti nem rakta volna ki magét ország-világ elé. Szóval egy kis önbizalomtuningot akart.

Én most nem írom le azt mint már 100-an előtte,de a barátom szerint is nagyon szép vagy! Én nem tudom milyen mű plázacicák járhatnak veled egy osztályba,gondolom nekik nem tetszel.Hát őszintén,sokkal inkább egy hozzád hasonló finom,NŐIES lányt választ egy igazi FÉRFI,mint egy agyonszolizott,műkörmös hidrogénhajú pics@t.

És még valami: persze hétköznapokon nyilván nincs a hajad igy belőve mint a képen meg más ruhában vagy,ezen látszik h tablókép,de akkor is kihozhatod magadból a maxot,nekem elhiheted. próbáklj mindennap a lehető legjobban kihézni:ruha-smink-haj erre figyelj oda! A lényeg h ne legyél elhanyagolt!! Az emberek rögtön odafigyelnek az ápoltságra,sokkal szebb egy olyan nő aki pl.arcra nem egy nagy szám,de ápolt,kihozza magából amit lehet mint egy babaarcú de elhanyagolt.Én egy szépnek mondott lány vagyok,buknak rám a pasik,de ha úgy megyek el otthonról hogy zsiros ha,előtte nyomkodom az arcom,pl, igénytelen ruhában,hát szörnyű ronda tudok lenni!! Hihetetlen a különbség.Ezt tartsd szem előtt. 28/L

2009. okt. 3. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 anonim ***** válasza:

Semmi baj nincs veled. Szép a bőröd, a szemed és a hajad is jó. Az egyetlen, ami nekem nem tetszik, az a fülbevalód. :D Legyen picit több önbizalmad, hidd el magadról, hogy szép vagy és akkor mások is annak fognak látni. Az általános suliban engem is csúfoltak a hülye osztálytársaim, most meg, ha megyek az utcán jó páran rámdudálnak. :D A régi osztálytársaim pedig meg sem ismernek...

Vegyél pár új ruhát, mindig sminkeld magad (szolidan!) és a hajadra is legyél igényes és a legfontosabb, hogy bízz magadban és látni fogod az eredményt. :)

2009. okt. 3. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 anonim ***** válasza:

De hát Te egy egy nagyon csinos nő vagy!Kajak azt hittem majd egy csúnya képpel találom szemben magam,de nem!Szép vagy,csak ezt Neked is el kell hinned és kell önbizalom.


Általánosba engem is szekáltak.Otthon sokat sírtam,elhittem,hogy ronda vagyok.Csúnyának láttam az arcom,kövérnek láttam magam.A barátnőim szerinte nem voltam/vagyok az.Csak a sok bántás miatt elhittem,hogy csúnya vagyok.

Aztán most bekerültem a középiskolás közegbe és minden más lett egycsapásra.Bár sokan jöttek a régi osztályomból ugyanoda,de nem zavarnak.Köszönök nekik és kész.Az osztálytársaim kedvesek,jó fejek.Elhitették velem ennyi idő alatt,hogy semmi baj nincs velem!Régen társaságban halk,visszahúzódó voltam.Most már sokkal jobb,beszélgetek,hülyéskedek.



Szerintem lelkileg meg kell erősödnöd.Ne hagyd,hogy bántsanak.Te egy szép lány vagy,lehet,hogy másik irigykednek rád.Ha lelkileg megerősödsz és nem hagyod,hogy bántsanak,vagyis nem foglalkozol velük nem lesz semmi gond.Mosolyogj sokat,légy kedves az emberekhez,legyen önbizalmad és nem lesz semmi baj!!

14,5/L

2009. okt. 3. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 anonim ***** válasza:
Én nem értem ezt. Fel voltam készülve arra, hogy egy tényleg csúnya lány képét fogom látni. Szerintem ezt te sem gondoltad komolyan. Ahogy előadtad hogy mennyire ronda vagy... nekem ez az egész azt sugallja, hogy sok-sok dícséretet akarsz kapni. Ez nem baj, szép vagy, de szerintem jobb lett volna ha szimplán felteszed a kérdést hogy ,,milyen vagyok?" vagy valami hasonló.
2009. okt. 3. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 A kérdező kommentje:
NA ÁLLJ! Én nem azt akarom, hogy dícsérjetek halomra, azt se tudtam mi fán terem ez az oldal. az egyik sajnos nagyon messze lakó barátnőm azt mondta, tegyem fel a képemet egy ilyen kérdezz felelek oldalra, és olvassam el, hogy mit írnak az idegen emberek rólam..mert ha a családom, barátaim dícsérnek, úgysem hiszem el..hiszen elfogultak. persze h anyukámnak szép vagyok..akik meg azt hiszik, hogy csak mutogatni akarom magam, remélem sosem kerülnek olyan sz*r helyzetbe mint én:(
2009. okt. 3. 19:02
 37/40 A kérdező kommentje:
már kinőttem a tinikort, de még sose voltam pl. igazi diszkóba, max. ilyen kocsmákba, meg egy két sulis buliba. de ott sme éreztem jól magam, mert mindig azt érzem, hogy engem néznek, meg hogy rajtam nevetnek, meg súgdolóznak rólam:(
2009. okt. 3. 19:05
 38/40 anonim ***** válasza:
Én is ilyesmi önbizalomhiánnyal küszködöm, mint Te, csak talán nem ennyire. Egyébként egyáltalán nem vagy csúnya, a szemeid is szépek.:) Én ilyenkor nem értem, amikor belegondolok abba, annyi ronda embert látok, és annyi önbizalmuk van, mint 5 embernek együtt:S Fel a fejjel!:) 17/L
2009. okt. 3. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 anonim ***** válasza:
14:27 es vagyok. De basszus, nézz már körül a világban! Szerinted hány csúnya lány van? RENGETEG! Hidd el több a csúnya mint a szép! Ezek szerint aki nálad kicsit csúnyább az már iszonyatosan ronda? Szerintem ne foglalkozz ennyit a külsőségekkel. És ne töprengj azon, ha társaságban vagy, akkor azért néznek-e mert csúnyának gondolnak! Légy laza, mert ha ezen agyalsz akkor nem tudod magad elengedni, másrészt lerí az emberről ha önbizalom hiányban szenved---> ez pedig egyenlő azzal hogy tényleg nem lesz vonzó. Úgyhogy ne aggódj, ha tényleg csúnya lennél akkor sincs baj, mindenki megtalálja a maga párját! Ja és menj el egy discoba, nézz csak körbe mennyi igazán csúnya van ott...
2009. okt. 3. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 anonim válasza:
Nekem nem nyitja meg.
2010. okt. 21. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!