Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lelkibeteg lettem? Adjatok...

Lelkibeteg lettem? Adjatok kérlek tanácsot.

Figyelt kérdés

Felsőben folyton csúfoltak a fiúk, hogy ronda vagyok. És tényleg nem voltam egy szépség. A gimiben sem rajongtak értem túlzottan, és a szalagavatómon nem tudtam táncolni, mert senkinek nem kellettem párnak. :(Pedig annyira gyönyörűek voltak a keringős ruhák:(( Pedig rengeteget változtam, nőiesedtem. Azóta is könnyen elérzékenyülök, és hamar sírok. A sok bántás az oka??? Mi a baj velem??? :((( Segítsetek...Nem azt várom, hogy dícsérjetek!!! Buta aki azt hiszi...El vagyok keseredve...:(((

Adjatok tanácsokat kérlek, hogy min változtassak. Mit alakítsak magamon??? Nem tudok ennél többet kihozni, sehogysem...:(

Ez a legeslegjobban sikeredett kép rólam. Ennyi a max, úgy vizsgáljátok.

[link]


2009. okt. 2. 20:07
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
sztem semmi baj nincs veled,én teljesen egy természetes szépségnek talállak:)azt hiszem önbizalomra úgy tehetsz szert,ha újításokat viszel fokozatosan a külsődbe,hidd el merni kell;) csinálj egy új frizurát,vegyél új ruhákat és tényleg segíteni fog:)
2009. okt. 2. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
100%
teljesen fel voltam ra keszulve hogy majd jol beszolok neked, de basszus gyonyoru vagy
2009. okt. 2. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
100%
deszép*.*
2009. okt. 2. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon szép vagy, semmi baj nincs veled!
2009. okt. 2. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim válasza:
Pedig szép vagy:). Azon változtass, hogy ne foglalkozz ennyit mások bántó véleményével, hisz alaptalanok, csak irigyek mert tényleg szép vagy.
2009. okt. 2. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
Szerinetm csinoslány vagy...nem vagy kifejezetten szép, de a szemed az igen....nem lehet hogy a viselkedéseddel van vmi baj?am sok mindenkit csúfolnak hogy nem szép...ezt ne vedd magadra
2009. okt. 2. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:

Csak a kinézeted miatt csesztettek mert szerintem átlagos vagy ez alapján bárkit b@szogathatnának. Nyugi, ne figyelj a sok hülyére!! Több önbizalom.

Amúgy megértelek engem is sokat szekáltak. Ez is érdekes dolog mert csak ismerősök szivattak ha viszont az utcán végigmentem/megyek akkor kapok jelzéseket, hogy tetszem.

Ha a csajok szivatnak akkor lehet, hogy egyszerűen irigyek.

2009. okt. 2. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 A kérdező kommentje:
aranyosak vagytok, de nem tudok mit higgyek..már a hajfelvarráson gondolkodom, mert azt látom, hogy az a szép, akinek szép dús, hosszú haja van:( nekem meg egyszerűen a hajam se nő:(
2009. okt. 2. 20:17
 9/40 anonim ***** válasza:
Pedig szép a hajad is a képen szerintem.
2009. okt. 2. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
Gondolj arra hogy nálad sokkal csúnyábbak is vannak!Ha ez segít én 160 centis fiú vagyok és járnák is veled,mert nem a külső számít igazából hanem a belső értékeid....
2009. okt. 2. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!