Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lelkibeteg lettem? Adjatok...

Lelkibeteg lettem? Adjatok kérlek tanácsot.

Figyelt kérdés

Felsőben folyton csúfoltak a fiúk, hogy ronda vagyok. És tényleg nem voltam egy szépség. A gimiben sem rajongtak értem túlzottan, és a szalagavatómon nem tudtam táncolni, mert senkinek nem kellettem párnak. :(Pedig annyira gyönyörűek voltak a keringős ruhák:(( Pedig rengeteget változtam, nőiesedtem. Azóta is könnyen elérzékenyülök, és hamar sírok. A sok bántás az oka??? Mi a baj velem??? :((( Segítsetek...Nem azt várom, hogy dícsérjetek!!! Buta aki azt hiszi...El vagyok keseredve...:(((

Adjatok tanácsokat kérlek, hogy min változtassak. Mit alakítsak magamon??? Nem tudok ennél többet kihozni, sehogysem...:(

Ez a legeslegjobban sikeredett kép rólam. Ennyi a max, úgy vizsgáljátok.

[link]


2009. okt. 2. 20:07
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:
Semmi baja a fejednek!
2009. okt. 2. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 anonim válasza:
Mennyi idős vagy amúgy?
2009. okt. 2. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 anonim ***** válasza:
fél 9-kor alszol? itt van a kutya elásva. ;)
2009. okt. 2. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 anonim ***** válasza:
Azt bántják, aki sebezhető... Itt egyáltalán nem a külsőddel van a baj, hanem arról hogy már messziről meglátszik hogy eleve úgy mész oda hogy félsz hogy most ki fog bántani... Valahonnan gyűjts több erőt magadba ^^
2009. okt. 2. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 anonim ***** válasza:
Te bolond vagy:O Lány vagyok,de szerintem nagyon szép vagy.. nem kéne a sok h*lyegyerekre figyelned, nálunk még azt is megszólják,ha írsz a táblára,pff.:D Szerintem nagyon jól áll Neked ez a szín,és a hajad is szép. Szemed meg..:) Biztos sok fiúnak tetszik,csak nem veszed észre,mert azzal törődsz,ki lát csúnyának. Hidd el,ha Te elfogadod magad,más is el fog.Az önbizalom sugárzik ám:) Ha még suliba jársz,menj végig magabiztosan a folyosón,meglátod jól esik majd:D Mindezt tapasztalatból írom,egy-két éve kis szürke egér voltam,utáltam magam,ronda voltam. Mostanra azthiszem sokat fejlődtem,és már nem egy fiú fel is figyelt rám,szóval siker:) Szurkolok Neked!:) Egyébként egy netes társkeresőt is megpróbálhatsz,ha érdekel.Személy szerint én kihagyom,de Téged hátha érdekel. Jóéjt:) L/18
2009. okt. 2. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 anonim válasza:
100%

Hát gyakorlatilag könnyeztem mikor megláttam a képed. és nem azért mert csúnya vagy. hanem mert GYÖNYÖRŰ! csupa nagy betűvel. és ez most komoly, nem vicc. Aki meg azt mondja hogy csúnya vagy az egy hülye:D

Most veled fogok álmodni LOLXD

2009. okt. 2. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 anonim válasza:

ugyan már, te szem nagyon helyes csaj vagy:), ilyes fajta gondok velem is voltak (vannak)az én gyerek korom se volt a legszebb, voltak hülye szokásaim ami miatt sok mindenkinek meg volt a véleményem középiskolába elkövettem azt a hibát hogy nem adtam magamra, a szalagavatón én se táncoltam, de én nem azért mert akartam de nem volt kivel, nem akartam mert úgyse lett volna kivel, most fősulira járok, nem ismer senki mindenki új tiszta lap stb stb. próbálom nem elkövetni azokat a hibákat amiket régen, persze a régi sérelmek nyomai meglátszanak, nagyon zárkózott vagyok de idővel minden enyhül, fel a fejjel biztos vagyok benne hogy minden renben lesz (bár magamnak is így osztogatnám a tanácsokatXD).


18/F

2009. okt. 2. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 anonim válasza:

http://www.youtube.com/watch?v=7-J6RjXb6Zg&feature=PlayList&..


Ezen mindenkinek érdemes elgondolkodni. Egyszerűen csak... Élj a világban. Aki mások véleményétől függ, az sosem lesz boldog.

2009. okt. 2. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 anonim ***** válasza:

Hát....szerintem 5/4 vagy, bár nem szoktam kategorizálni az embereket...

Na szóval ha csak a kinézetet kéne értékelni, az alapján hazavinnélek én simán :D

De viccet félre téve, szerintem az a valószínűbb, hogy egyszerűen csak nincs önbizalmad, a sok bántás miatt, és ez egy r.hadt kör. A sok negatív emlék miatt negatív gondolataid vannak, és persze be is vonzod a sz.rt pont emiatt. Mondani könnyű h ne gondolj a rossz emlékekre, megtenni nehezebb, ezen egy barát vagy egy barátnő tud csak segíteni, aki mondjuk naponta veled van és önbizalmat ad, nem pedig beledöngöl mégjobban a földbe. Meg olvasd vissza amiket eddig írtak, mindenkinek tetszettél szinte. Fogd fel úgy, h a való életben is tetszel elég sok embernek, csak a te agyad azt képzeli hogy nem, de attól ez még nem így van.

Ja, és magadon ne alakíts semmit, ez így tökéletes!:)

Sok sikert!

22/f

2009. okt. 2. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 anonim ***** válasza:

O_____________O"

fejreálltam. már fel voltam készülve h valami atom csúnya bányarémet látok majd. de rákattintottam a fülre és bekészültem. hallod,gyönyörű vagy :OO

a bőröd,a hajad,a szemed,a fogaid,úgy az egész összkép. természetes szépség vagy és komolyan csodaszép :)

pozitív értelemben szólva,különleges arcod van. nagy buta,irigy,gyerekes és primitív aki azt állítja h csúnya vagy. komolyan csodaszép vagy! önbizalmat Csajszi! :)

2009. okt. 2. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!