Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lelkibeteg lettem? Adjatok...

Lelkibeteg lettem? Adjatok kérlek tanácsot.

Figyelt kérdés

Felsőben folyton csúfoltak a fiúk, hogy ronda vagyok. És tényleg nem voltam egy szépség. A gimiben sem rajongtak értem túlzottan, és a szalagavatómon nem tudtam táncolni, mert senkinek nem kellettem párnak. :(Pedig annyira gyönyörűek voltak a keringős ruhák:(( Pedig rengeteget változtam, nőiesedtem. Azóta is könnyen elérzékenyülök, és hamar sírok. A sok bántás az oka??? Mi a baj velem??? :((( Segítsetek...Nem azt várom, hogy dícsérjetek!!! Buta aki azt hiszi...El vagyok keseredve...:(((

Adjatok tanácsokat kérlek, hogy min változtassak. Mit alakítsak magamon??? Nem tudok ennél többet kihozni, sehogysem...:(

Ez a legeslegjobban sikeredett kép rólam. Ennyi a max, úgy vizsgáljátok.

[link]


2009. okt. 2. 20:07
1 2 3 4
 11/40 A kérdező kommentje:
igen, tudom, hogy fontos a belső. de a külsőm miatt annyi szép emléktől megfosztottak:( képzeld el, hogy mennyire rossz volt, h a szalagavatón mindenki téncolt az osztályból, mindenkit kamerázott, videózott az az anyja, apja, én meg azután mentem haza bőgni, hogy feltűzték a szalagot:((( felső tagozatban pl. folyton be kellett rohangálnia anyumnak, hogy ne bántsanak már a fiúk...azóta ilyen depis vagyok:(
2009. okt. 2. 20:21
 12/40 anonim ***** válasza:
Aki azt mondja hogy te csúnya vagy az egy barom!!!!!!
2009. okt. 2. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 anonim válasza:
Ha te ilyeneket mondassz magadra, hogy min változtass, mert nem kellessz senkinek. Engem ez most nagyon lehangolt. Én ha akarnék sem tudnék olyan lenni mint te. Nincs veled semmi baj. Egy gimis osztálytársam, az egyik barátnőmet csúfolták a gimiben, én általában megvédtem, hát nála sem volt oka senkinek arra, hogy csúfolja. Szerintem sokszor inkább mások rosszándékáról van szó. Segítő szándékkal, meg szeretetből nem tesznek lelkibeteggé senkit, másokkal volt baj nem veled, nem kell változnod, legyél önmagad. Azokkal akik úgy viselkedtek nem kell foglalkozni, mert a véleményük semmit sem jelent. Csak rossz szándék, esetleg unalmukban nem volt jobb dolguk, mint téged bántani. Pszichológiából pedig azt tanultam, hogy azoknál az embereknél, akik másokat kritizálnak, a saját magukkal való elégedetlenség áll a háttérben. Lehet ez is. Én sem táncoltam anno a szalagavatómon, én azért nem mert akit a páromnak szerettem volna meghalt, és én senki mással nem táncoltam volna ( egyébként nem is kért rá meg senki engem sem...).
2009. okt. 2. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 anonim ***** válasza:
Na felkeszultem egy banyaremre.De te egyszeruen gyonyoru vagy!A borod,a szemeid nagyon szepek.
2009. okt. 2. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 anonim válasza:
53%

EZEN a képen jól nézel ki. Ennél többet nem tudok mondani.

Önbizalom növelésében sokat segíthet, ha lefogysz. (Nem tudom,-mert nem látom-hogy az vagy-e)

2009. okt. 2. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 anonim válasza:
egyet kell értsek. Nem értem azokat, akik azt mondták hogy csúnya vagy...amúgy nekem sincs sok önbizalmam....szal nem vagy egyedül :)
2009. okt. 2. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 anonim ***** válasza:
szép vagy, Margit. ne legyél lökött, tutira nem a külsődből jön az önbizalomhiány, inkább a múltadból. :)
2009. okt. 2. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 A kérdező kommentje:
kövér szerencsére nem vagyok. modell alkat sem, de lefogyni nem akarok. 172 centi vagyok, és 64 kg. nekem mindig a fejemmel volt bajom:( és másoknak is
2009. okt. 2. 20:26
 19/40 anonim ***** válasza:
Hidd el nekem hogy nem vagy csúnya ezt felejtsd el!Gondolod hogy az én magasságommal olyan rengetegen táncoltak velem mi? Te nem hogy csúnya nem vagy hanem egyszerűen gyönyörű vagy!!
2009. okt. 2. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 A kérdező kommentje:
megyek lefekszem. köszönöm hogy sokan írtatok, soha nem voltak még egyszerre ennyien kedvesek velem:( :( iszonyúan jól esik :(:((
2009. okt. 2. 20:28
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!