Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Vonzó testű lányok, mutassátok...

Vonzó testű lányok, mutassátok magatokat?

Figyelt kérdés
Ha biztos vagy benne hogy jó a tested, linkelj képet, arc nélkül is jó, csakhogy a többi lány is kedvet és motivációt kapjon a sporthoz és fogyókúrához;) 26/L

2013. máj. 3. 19:15
1 2 3 4 5 6
 51/59 anonim ***** válasza:
82%
Tudod, igényesség...Aki igényes, az igényes a helyesírására is. Amúgy, aki tényleg tud írni, annak az alapvető dolgok, mint a "hogy" elé vessző, spontán jönnek. Ne szabadkozz, buta vagy, mint a föld. De jót szórakozom rajtad. Szeretem, amikor ostobák okoskodnak!
2013. máj. 3. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/59 anonim ***** válasza:
Én nem beszélek róla, én csinálom! :D Ez a különbség. De lépek tényleg, hazajött a vőlegényem.
2013. máj. 3. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/59 A kérdező kommentje:
'Diplomás nő' :) ez tetszik. Hívj így többször is. Szerintem neked is megérkezett a képzeletbeli vőlegényed. Rakd el magad holnapra. Ha már egy ilyen jó kérdéshez semmi jót nem tudtál hozzátenni.
2013. máj. 3. 22:26
 54/59 anonim ***** válasza:
Nézzetek meg a 47-es bejegyzést! Szerintetek arra miért nem reagált? Egyszerű a válasz: mert nem tudta értelmezni és felfogni. Ennyi! Hagyjuk is, lebegjen tovább az álomvilágában! :)
2013. máj. 3. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/59 A kérdező kommentje:
Csak nem tudod kikapcsolni magad? :D Hihetetlen. A képzeletbeli vőlegény kiugrott sörért. Na, már elbúcsúztunk szépen, mehetsz a dolgodra.
2013. máj. 3. 22:32
 56/59 anonim ***** válasza:
Nézd már meg a százalékokat, te eszetlen!
2013. máj. 4. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/59 anonim ***** válasza:
18%
elképesztő milyen szaréletű emberek gyültek itt össze(elnézést a kivételtől)
2013. máj. 4. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/59 anonim ***** válasza:
Te még a számokat sem ismered kérdező? Nem mindegy, hogy 82, 86 vagy 84 százalék....Diplomás, mi? :D Ja, még mielőtt megfordulna a gyöpös agyadban, én egy másik 82 %-os vagyok.
2013. máj. 7. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/59 anonim ***** válasza:

'Diplomás nő' :) ez tetszik. Hívj így többször is.



Már bocs de te hívtad így magad, ha esetleg nem emlékeznél. Hidd el, magamtól nem mondanám csak úgy, téged idéztelek. Ettől függetlenül kételkedem benne, hogy valóban diplomád lenne.

2013. máj. 8. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!