Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Vonzó testű lányok, mutassátok...

Vonzó testű lányok, mutassátok magatokat?

Figyelt kérdés
Ha biztos vagy benne hogy jó a tested, linkelj képet, arc nélkül is jó, csakhogy a többi lány is kedvet és motivációt kapjon a sporthoz és fogyókúrához;) 26/L

2013. máj. 3. 19:15
1 2 3 4 5 6
 31/59 anonim ***** válasza:
5%
Látszik miért tart ott Magyarország, ahol tart. Ilyen buta embereknek van diplomájuk. 26 évesen egy normális nő már férjhez ment és gyereket nevel, ez meg dicsekszik a diplomájával és más nőket akar nézegetni. Csajos buli..Anyukád.
2013. máj. 3. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/59 anonim ***** válasza:
92%
A "diplomás" minorunk jól lepontozta azt a válaszolót, aki kiszúrta, hogy miért nem rendelkezhet a valóságban ilyen oklevéllel. És a stílusa, könyörgöm. Vered, az biztos, de nem a nyálad. :) Ha rám hallgatsz, akkor a falhoz ütögeted, jó erősen!
2013. máj. 3. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/59 A kérdező kommentje:
Hogy te milyen 'nőies' vagy :) a kapa áll ki a szádból. Gondolom Mucsaröcsögéről sikerült rákapcsolódni az internetre. Csak meg ne rágják a disznók a vezetéket. Hál'istennek hogy törött, a világ ma megmenekült. Ekkora egy fapics.át, te jó ég :D Miért kellett volna cumiznom érte, az eszemmel és szorgalmammal meglett. Forrsz az irigységtől, idáig érzem.
2013. máj. 3. 21:24
 34/59 anonim ***** válasza:
KÜGGYÉ KÉPET A TESTEDRŐŐŐL!!! :D:D
2013. máj. 3. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/59 anonim ***** válasza:
Az ilyen méretű frusztrációt és agressziót miért nem kezelteted? Nem itt kell idegenekre fröcsögni azért, mert nem érzed jól magad a bőrödben. Egy szakember biztosan segíthet neked, hogy elfogadd önmagad.
2013. máj. 3. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/59 A kérdező kommentje:
Én kértem a képeket. Én magamról nem ajánlottam. Szóval :)
2013. máj. 3. 21:29
 37/59 anonim ***** válasza:
Nem vagyok irigy egy ilyen buta nőre, aki még írni sem tud. Fapi.na, fapi,csa, hívj, ahogy akarsz. Hál istennek, hogy törött? Tényleg nagyon kedves nő vagy. Diplomás, érett, felnőtt, okos nő. A szavaidból csak úgy árad a sötétség kis anyám. Egy diplomás ember így nem viselkedik. Nem vidéki vagyok, nem értem miért állítasz ilyet. Itt egy paraszt ember van, és az te vagy. Gondolkozz már, hogy miket írsz. Sértegeted a másikat. Pedig te ugyebár egy okos, diplomás nő vagy. Nem irigykedem, ironizálok, de olyan sötét vagy, hogy fel sem fogod. Ugyanis neked nincsen diplomád aranyom. Egy diplomát ilyen helyesírással csak az kap, aki copott érte!
2013. máj. 3. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/59 anonim ***** válasza:
91%

Nem fog képet küldni, mert:

1. öreg pasi

2. unatkozó, pattanásos tizenéves fiú

3. vágásérett súlyba ért leszbikus.

Negyedik variáció nincs. De kép tutira nem érkezik.

2013. máj. 3. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/59 A kérdező kommentje:
Nem fröcsögtem, te fröcsögsz. Én jó kedvűen kérem a képes linkeket. Olvasd vissza a szidalmaidat ha nem emlékszel.Meg szerintem dőlj le picit aludni.
2013. máj. 3. 21:31
 40/59 anonim ***** válasza:
ok.
2013. máj. 3. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!