Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Vonzó testű lányok, mutassátok...

Vonzó testű lányok, mutassátok magatokat?

Figyelt kérdés
Ha biztos vagy benne hogy jó a tested, linkelj képet, arc nélkül is jó, csakhogy a többi lány is kedvet és motivációt kapjon a sporthoz és fogyókúrához;) 26/L

2013. máj. 3. 19:15
1 2 3 4 5 6
 21/59 A kérdező kommentje:
azért írtam mert azt akartam hogy a szex rovatban legyen mert ott van a legnagyobb forgalom és a leggyorsabb válaszok, meg ott szoktak képeket linkelgetni. Csajok linkeltek magukról, csak testről. Szóval nem tudom most miért kell ilyen patáliát csapni :(
2013. máj. 3. 19:44
 22/59 anonim ***** válasza:

:''(( jaj te kis szegény :))


de most komolyan, tudsz te keresni annyi képet amennyit csak akarsz,


küldenék én (igazából nem :PP) csak én fiú vagyok


16/F

2013. máj. 3. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/59 anonim ***** válasza:
45%

Ha te tényleg 26 éves nő vagy, akkor komolyan ásd el magad. Neked nincs faszid vagy barátnőid, akikkel péntek este találkozz? 4 évvel vagy idősebb tőlem, de eszed semmi.


Ha meg pali vagy, akkor kezeltesd magad...

2013. máj. 3. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/59 A kérdező kommentje:
van pasim :) és köszönöm 'kedves' szavaid. Irigy vagy mert nem vagyok olyan bepossadt mint te, aranyanyám. Diplomás nő vagyok. De játékos vagyok, kedves, kíváncsi, nyitott a világra, az új dolgokra, az emberekre. Ezért nem öregszem ;)
2013. máj. 3. 20:52
 25/59 A kérdező kommentje:
(megjegyzem: akkor hogy hogy megnyitottad a kérdésem ha annyira felháborít...? :D)
2013. máj. 3. 20:53
 26/59 anonim ***** válasza:
Ha te is limkelsz magadrol kérdező akkor én is . Amúgy én nem fogyozom de sportolok kiváncsi leszek a véleményedre.
2013. máj. 3. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/59 anonim ***** válasza:
88%
Diplomás, persze. Akkor hogyan sikerült a kérdésedet egyetlen mondatba gyömöszölnöd? Vagy az írásjelek használata már magas neked?
2013. máj. 3. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/59 anonim ***** válasza:
75%
Diplomás nő? :D Ez a nap vicce! Engem nem háborít fel a kérdésed. Amúgy mire lennék irigy? A buta fejedre? A nemlétező diplomáddal pedig ne verd itt a nyálad.26 éves, diplomás nőként így viselkedni.... Szánalmas vagy. Biztos jó f@szid lehet, ha ráérsz itt más nők képére élvezkedni. :D
2013. máj. 3. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/59 A kérdező kommentje:
Jó faszi, elhiheted :) mindent megkapok tőle. de te mit keresel még mindig itt ennél a kérdésnél? nincsenek barátnőid akikkel kimozdulhatnál péntek este? :D hát nem csodálkozom, ilyen stílussal amilyen neked van..és igenis verem a nyálam a diplomámra, mert tanultam érte. Verem, verem és verem.
2013. máj. 3. 21:12
 30/59 anonim ***** válasza:
Én törött lábbal fekszem itthon, így olvasgatom az ilyen gyökerek kérdéseit, mint a tied. Jó faszid lehet, ha péntek este hagyja, hogy itt égesd magad. :D A helyesírásod katasztrófa, a "diplomádért" is cumiztál? Hagyjuk már. Név nélkül én is állíthatok magamról bármit. Diploma, meg ilyesmik....
2013. máj. 3. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!