Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért mondják az emberek,...

Miért mondják az emberek, hogy mennyire szép vagyok mikor én nem ezt látom?

Figyelt kérdés
Nem értem. Mikor tükörbe nézek egy tök átlagos,inkább csúnyácska arcot látok. Nem akarnak megbántani?

2013. máj. 1. 22:45
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Mások egyszerűen nem úgy látnak ahogy te magadat.

Az ember mikor a tükörbe néz legtöbbször azt nézi mi a rossz rajta, hogy van-e épp új pattanása vagy rossz szögben áll-e a haja, vagy bármi. Ezeket vesszük észre először a tükörben, nem a szépet. De mások nem a hibákat keresik rajtad, sokszor észre sem veszik amit te csúnyának tartasz magadon mondjuk.

2013. máj. 1. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
47%
Mert vsz.az is vagy.Szánalomból nem szokták mondani.
2013. máj. 1. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
47%
Ad1 nem akarnak megbantani. Ad2 nincs onbizalmad.
2013. máj. 1. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Mert valószínűleg tényleg szépnek látnak.

ROkonok lehetnek elfogultak is :)

2013. máj. 1. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 intrepid ***** válasza:
0%
Egy szavukat se hidd el! Csak ágyba akarnak bújni veled!
2013. máj. 1. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is ez volt, ráadásul kis penészvirág voltam mindig. Volt kollégák, ügyfelek is próbáltak sokszor kikezdeni velem, pedig nem voltam az a miniszoknyában lejtő démon. Az egyik srác azt mondta, hogy nem az a szépségversenyre való szép lány vagyok, hanem egy bájos és csini pofika, aki nagyon szimpatikus. Lehet, hogy nálad is ez van, egy helyes pofika vagy nem pedig az a klasszikus szépség, egy normális viselkedéssel pedig "felturbózhatod" és ezáltal még szimpatikusabbnak találnak.
2013. máj. 1. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
2013. máj. 2. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nincs önbecsülésed:/ de a szépség relatív. Lehet, hogy Nekik Te valóban egy szép lány vagy, de Neked meg más tetszik:) :D
2013. máj. 2. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Hát utolsó ebben van igazság,nincs önbizalmam. Szerintem csak az van,hogy nem akarnak megsérteni.
2013. máj. 2. 18:11
 10/10 anonim ***** válasza:

Küldj magadról képet és megmondom, hogy szép vagy e :D

20N

2013. máj. 5. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!